2015 Yıllık Burç Yorumları

2015 Yıllık Burç Yorumları - Kadin2.com

burclar

2015 Yıllık Burç Yorumları

 

2015 Koç Burcu yorumu

2015 yılı Koç burcu için ağırlıklı olarak ağır sınavların, aynı zamanda güzel şeylerin de bir arada olacağı bir yıldır. 2015 Koç burcu yorumu iki başlıkta ifade edilmek gerekirse;

Güzel şeyler olacak
Her ne kadar Koçları 2015 yılında aşağıda belirttiğimiz ağır imtihanlar bekliyor olsa da Güneş-Mars-Venüs-Merkür transitleri güzel haberler ve mutluluklar getirecek ve biz bunları zamanı geldiğinde haftalık koç burcu yorumları sayfamızda paylaşacağız. Şimdiden kısaca değinmek gerekirse;

2015 yılının ilk çeyreği Koç burcunun kariyer bakımından atılım yapması için Nisan’da gerçekleşecek olan Plüto retrosunu öncesi müthiş bir zaman aralığı teşkil ediyor. Yine aynı anda hem Venüs hem de Mars’ın Koç burcunda olacağı Mart ayı Koçlara aşk hayatı bakımından müthiş bir arzu ve etkileyicilik getirecek.

2015 yılında Koçları ağır imtihanlar bekliyor
2015 yılında Koçlar baba tarafı akrabaları yüzünden resmi kurum, hastane ve mahkemelerden kendilerini üzecek haberler alacaktır. Bu yıl birçok Koç manevi olarak yıpranacak ve sinirsel rahatsızlıklara gark edecektir. Koçlar başlarını bu sınavlara karşı dik tutmalı ve evrenin kendilerine verdiği şeyleri kabul ederek Aralık ayından sonra gelecek parlak zamanları sabırla beklemelidir.

21-27 Mart arası doğanlar, dikkat!
2015 yılının ilk 6 ayında tüm burçlar yaşamlarının her alanında sınanarak kadersel değişimler yaşayacak ve bu değişim döngüsünden en çok 21-27 Mart arası, 21-27 Haziran arası, 21-27 Eylül arası, 21-27 Kasım arası ve 21-27 Aralık arası doğanlar etkilenecektir. Bu nedenle 21-27 Mart tarihleri arasında doğan Koç burçlarının 2015 yılında alacakları önemli karalarını mutlaka yakın çevrelerine danışarak almalarını tavsiye ederim.

Yine 21-27 Mart tarihleri arasında doğan Koçlar, 2015 yılının ilk 6 ve özellikle Haziran ayına çok dikkat etmeli, babaları hayatta olan Koçlar babalarıyla yaşayacakları sorunlara ve kayıplara hazırlıklı olmalıdır.

 

2015 Boğa Burcu Yorumu

Boğa burcu, yaşam yolunda çektiği ızdırapların bu yıl sonuna geldi ve o ızdıraplardan öğrendiklerini kullanarak 2015’te yaşam boyu istediği atılımı nihayet yapabilecek. Her gün bayram olmasa da 2015 yılı Boğa Burcu’nun altın yılı desem abartmış olmayacağım ve aşağıda her iki durumu da iki alt başlık altında yorumladım.

2015 Boğa Burcu’nun altın yılı
2015 Boğa Burcu yorumu2015 yılı Boğa’nın mevcut bağlantı ve imkânlarını daha da güçlendirerek onların hasatına girişeceği bir yıl yaşayacak. Aşk hayatında bu Ağustos ayıyla birlikte başlayıp 2016’ya gireceği her saniye boyunca müthiş bir kozmik şans ve zevk onun yanında olacaktır. Boğaların libidoları bu dönemde çok üst seviyede olacaktır. Bu şans 12 yılda bir gelir ve iyi değerlendirilmelidir. Satürn’ün Akrep burcu ekseninden çıkması Boğa’nın da ilişkilerine olumlu etkiler meydana getirecektir.

Boğa 2015 yılında iş ve kariyer anlamında da güzel bir evre geçirecek. Satürn Boğa burcunun güç evinde çalışmasına devam edecek ve bu Boğalara aşırı bir çalışma şevki verecektir. Bu dönemde Boğaların dikkat etmesi gereken tek husus aceleci davranmamaktır.

Ufak sıkıntılar da yaşanacak
2015 yılında Boğalar arkadaşları yüzünden özellikle Haziran ayında maddi kayıplar yaşayacak, resmi kurumlardan alacakları habere üzülecektir. Boğalar hayatlarındaki arkadaşlarına bu yıl çok dikkat etmeli, onlar yüzünden doğabilecek vergi/kredi borçlarına karşı hazırlıklı olmalıdır.

35, 36, ve 37 yaşındaki Boğalar, arkadaşlarının şok kayıp ve iflaslarına, ölümlerine tanık olabilir.

2015 Boğa Burcu yorumu yanı sıra 2015 yılı içerisinde haftalık boğa burcu yorumlarımızda da Boğaların neler yaşayacağını site ve grubumuzdan sürekli olarak paylaşacağız.

2015 İkizler Burcu yorumu

2015 yılı İkizler burcu için ağırlıklı olarak ilişkilerin gündeme geleceği, aynı zamanda iletişimde problemlerin yaşanacağı bir yıl olacaktır. 2015 İkizler burcu yorumu iki başlıkta şu şekilde değerlendirilebilir:

Bu yılki gündeminiz: ilişkiler
2015 yılının ilk 6 ay boyunca İkizler ilişkileriyle ilgili bazı ciddi kararlar alacak ve bu kararlar çoğunlukla ayrılık ekseninde olacaktır. Geçmişten bu yana hayatınızda olan ve sorun yaşadığınız ilişkileri bitirme kararı alacak ve ruhsal olarak gergin, mutsuz ve umutsuz bir süreç yaşayacaksınız. Açıkça ifade edilecek olursa, İkizler 2015 yılından büyük beklentilere girmemelidir. Yine kariyer anlamında, iş ilişkilerinizdeki yanılgılara karşı da dikkatli olunuz.

Bu yılın size şans getireceği tek husus mevcut ve ailenize yeni katılacak çocuklarınızla ilgili olabilir.

İletişim konusuna dikkat!
İkizler Burcu için iletişim, hayatın en önemli konularından biridir. 2015 yılı içerisinde, maalesef arkadaşlarınızla, iş arkadaşlarınızla ve aile bireyleriyle iletişim kurarken kendinizi ifade etmekte güçlükler yaşayacak, yanlış anlaşılmalara maruz kalacaksınız. Bu nedenle bu yıl iletişim konusunda fazladan efor sarf etmeniz gerekecektir.

21-27 Mayıs arası doğanları değişim döngüleri bekliyor!

2015 yılının ilk 6 ayında tüm burçlar yaşamlarının her alanında sınanarak kadersel değişimler yaşayacak ve bu değişim döngüsünden en çok etkilenecek kişilerden biri de 21-27 Mayıs arası doğan ikizler burcu mensuplarıdır. Bu kişilerin 2015 yılında alacakları önemli karalarını mutlaka yakın çevrelerine danışarak almalarını tavsiye ederim.

2015 Yengeç Burcu yorumu

2015 yılı Yengeç burcu için ağırlıklı olarak iş ve kariyer konularının gündeme geleceği, önemli sonlanmaların yaşanacağı, ayrıca Yengeçlerin aşk konusunda talihli bir sürece girmesine olanak tanıyan bir yıl olacaktır. 2015 Yengeç burcu yorumu iki başlıkta şu şekilde değerlendirilebilir:

İş hayatında beklenmedik değişimlere hazır olun
Yengeçler Mart, Nisan ayından itibaren kariyer yaşamlarında ciddi değişikler yaşayacak. 2015 yılında Yengeçleri iş veya sektör değişimleri, mevcut işlerinde muhtemel hayal kırıklıkları bekliyor. Bu nedenle Yengeçler, kariyerleriyle ilgili kararlarında çok dikkatli davranmalıdır.

Kariyer alanında olduğu gibi yaşamın evlilik, aile gibi konularında da Yengeçleri şanssızlıklar, sona erişler bekliyor. Bu dönemde kozmik olarak şansın yanlarına yer almayacağı Yengeçler, iş konusunda olduğu gibi evlilik ve aile gibi konularda da kararlarını yakın çevresindeki insanlara danışarak almalıdır.

Aşk konusunda talihli bir sürece gireceksiniz
Kasım, Aralık 2015 ayı itibariyle aşk hayatınızda yeni başlangıçlar gündeme gelecektir. Bu aynı zamanda sonlanmaların da habercisi olduğundan aşk hayatında gireceğiniz bu süreci temkinli değerlendirmenizi öneriyorum.

21-27 Haziran arası doğanların sağlığı tehlikede!

2015 yılının ilk 6 ayında tüm burçlar yaşamlarının her alanında sınanarak kadersel değişimler yaşayacak ve bu değişim döngüsünden en çok 21-27 Mart arası, 21-27 Haziran arası, 21-27 Eylül arası, 21-27 Kasım arası ve 21-27 Aralık arası doğanlar etkilenecektir.

Bu nedenle 21-27 Haziran tarihleri arasında doğan Yengeç burçları özellikle Ağustos, Eylül aylarında bir takım sağlık problemleri yaşayabilecektir. Bu dönemlerde sağlık konularında çok dikkatli olunuz.

Ayrıca Eylül ayı itibariyle babası hayatta olan Yengeçler, babaları tarafından ya da babaları adına üzülecekleri bir döneme gireceklerdir.

2015 Aslan Burcu Yorumu

Aslan Burcu 2015 yılında birçok kötü şey yaşayacak ancak yaşadığı bu kötü şeyler bile 2015’in Aslan Burcu’nun altın yılı olacağı gerçeğini değiştirmeyecek. Bu nedenle hem iyi, hem de kötü yorumlarımı iki başlık altında irdeledim. Okumaya hangisinden başlayacağınıza siz karar verin.

İyi haber: 2015 Aslan Burcu’nun da altın yılı
2015 yılında Boğa gibi Aslanlar da mevcut bağlantı ve imkânlarını daha da güçlendirerek onların hasatına girişeceği bir yıl yaşayacaklar. Hem aşk, hem iş, hem aile anlamında bu yıl Aslan burcu için genel olarak güzel gelişmelere sahne olacak. Bu yıl Aslanlar ticari girişimlerde bulunabilir, ciddi ilişkilere yelken açabilirler.

Kötü haber: Hangisinden başlayayım?
Özellikle Eylül ayından itibaren mahkemelerde davaları, vergi, kredi, miras gibi işlemleri olan buralardan gelecek karar ve haberlerle şoka uğrayabileceklerdir.

Yine Eylül ve Haziran aylarında ebeveynleri hayatta olan Aslanlar anne-babalarının vefatlarına veya ekonomik olarak iflaslarına tanık olabilirler. Eylül ve Haziran ayında dirayetli olunmasını öneririm.

Özellikle 35, 36 ve 37 yaşında olan başkta olmak üzere bu yıl birçok Aslan istenmeyen gebeliklerle yüzyüze gelebilir, kürtaj yaptırmak zorunda kalabilir.

Peki sonuç ne?
2015 Aslan Burcunun altın yılıİki ayrı tezatı içerisinde barındıran yukarıdaki yazı size garip gelebilir ancak bu yılki kozmik şansınızla birlikte yaşadığınız zorlukların altından kolaylıkla kalkabileceksiniz. Sonuç olarak 2015 sizin yılınız.

2015 Başak Burcu yorumu

2015 yılı Başak burcu için kayıplara açık, eldeki değerlerin korunması gereken bir yıl olacak. Başak burcunun 2015 yılında yaşayacağı olumlu ve olumsuz gelişmeler iki başlıkta şöyle değerlendirilebilir:

Kaybetmeye açık depresif bir yıl sizi bekliyor
Başaklar Mayıs, Haziran aylarında anne başta olmak üzere ailelerinde ve ikili ilişkiler konularında ağır yanılgı ve kayıplarla şansızlıklar yaşayacaklardır. Aile içi tartışmalar, anneyle iletişim sorunları ve gerginlikleri Başakların bu yıl baş etmesi gereken sorunların başında geliyor. 2015 yılı içerisinde mahkemelerde mirasla ilgili sıkıntılı süreçler Başakların kapısını çaldı bile!

Başak Burcu 2015’te mutlaka bir ev taşıması veya şehir değişimi yaşayacaktır.

İlişkisi olmayan Başaklar bu yıl hayatlarına kesinlikle birini almamalı.

Elinizdekileri koruyun
2015 Başak Burcu yorumları altında Başaklara verebileceğim en doğru tavsiye, sahip olduklarını korumalarıdır. Maalesef 2015 yılında sizin burcunuz için genel olarak olumlu gelişmeler öngöremiyorum.

2015 yılının ilk 6 ayında tüm burçlar yaşamlarının her alanında sınanarak kadersel değişimler yaşayacak ve bu değişim döngüsünden 21-27 Ağustos arası doğanlar da etkilenecektir. Bu tarihte doğan Başaklara hazırlıklı olmayı öneriyorum.

 

2015 Terazi Burcu yorumu

2015 yılı, Terazi Burcunun geçmiş yaşamındaki 9 yıllık evrede ne yaptıysa onu karşılığını alacağı bir yıl olacaktır. Terazi burcunun 2015 yılında yaşayacağı olumlu ve olumsuz gelişmeler üç başlıkta şöyle değerlendirilebilir:

Geçtiğimiz 9 yılda ne ektiyseniz onu biçeceksiniz!
Teraziler bu yıl geçmişte yaptıklarının karşılığını olumlu veya olumsuz anlamda görmeye başlayacaktır. Sallantıda olan ikili ilişkileriniz, ortaklıklarınız bu evrede arınmalar ve ani sonlanmalar yaşayacaktır. 2015 yılı sürecinde dünyevi hırslarınız, her şeyden sahip olma arzunuz yüzünden başınıza olmadık işler gelecektir.

Mayıs, Haziran aylarına dikkat!
Mayıs haziran ayı sürecinde kardeşlerinizin ve kuzenlerinizin sağlığında, işlerinde ve onlarla olan iletişimizde ciddi sorunlar, aldatılmalar yaşacaksınız. Yine bu aylarda kısa mesafeli yolculuklarda yaşayabileceğiniz trafikte kazalarına dikkat ediniz.

Başaklar gibi siz de elinizdekileri koruyun

2015 Terazi Burcu yorumları altında Başaklar gibi Terazilere de verebileceğim en doğru tavsiye, sahip olduklarını korumalarıdır. Maalesef 2015 yılında sizin burcunuz için genel olarak olumlu gelişmeler öngöremiyorum.

 

2015 Akrep Burcu yorumu

2015 yılı, Akrep Burcunun artık istediği mutluluğu bulmaya başlayacağı, aynı zamanda geçmiş 9 yılda ne yaptıysa onun karşılığını bulacağı bir yıl olacaktır. Akrep burcunun 2015 yılında yaşayacağı olumlu ve olumsuz gelişmeler iki başlıkta şöyle değerlendirilebilir:

Müjde! Artık mutluluğu bulmaya başlıyorsunuz
Akrepler geçtiğimiz 5 yıl boyunca, özellikle Satürn’ün 2.5 yıl süren transiti sürecinde büyük acı ve sıkıntılar çektiler ve geçtiğimiz ay sürecin nihayet sonuna gelindi. 2015 yılı da Akrepler için çok özel, mutlu günlerin habercisi olacak ve Akreplerin yaşamlarının her alanında kazanmaya bu yıl itibariyle başlayacaklardır.

Ayrıca Akrepler Mart, Nisan aylarında sağlık ve iş yaşamında geçtiğimiz 9 yılda ne ektilerse onu biçeceklerdir. Bunun olumsuz mu yoksa olumlu mu olacağı kişinin geçmiş yaşam karmasına göre değişebilecektir. Yine bu dönemde hastane ve mahkeme işlemleri olan Akrepler bunları da çözüme kavuşturacaktır.

Mayıs, Haziran’daki ticari kayıplara dikkat
Yukarıdaki olumlu gelişmelerin yanı sıra, Akrepleri 2015 yılında küçük sorun ve sonlanmalar da bekliyor ancak bunlar onların hayrına olacak. Özellikle Mayıs ve Haziran’da maddi ticari konular yüzünden sıkıntılar, tartışmalar, kayıplar yaşayacaksınız

 

2015 Yay Burcu yorumu

2015 yılı Yay burcu için ağırlıklı olarak ağır sınavların ve üzücü gelişmelerin yaşanacağı bir yıldır. 2015 Yay burcu yorumu iki başlıkta ifade edilmek gerekirse;

Kötü bir yıl sizi bekliyor
Sevgili Yaylar, öncelikle yorumlarım arasında güzel gelişmelerin bulunmadığını baştan belirteyim. Bu nedenle yazıma devam etmeden önce beni sürekli takip eden gönül dostlarımın hep olumsuz şeyleri yazmamla ilgili eleştirilerine cevaben astrolojinin kötü şeyler gerçekleşmeden önce onların öngörülerek gerekli tedbirlerin alınmasını sağladığı için özel olduğu şerhini düşmek istiyorum.

Bu nedenle yazacaklarım moralinizi bozmasın ve kendinizi zorlu sınavlara hazır edin. Zira hep kötü olarak addedilen bazı döngülerin içinde de gelecek yaşam karmasına olumlu etkileri olacak fırsatlar vardır ve biz kötü zamanlarımızda bunları yakalamaya çalışmalıyız.

Satürn’ün Akrep burcundan çıkıp sizin burcunuza girmesinden sonra 2015 yılı itibariyle zor sınavlara hazır olmanız gereken bir döneme giriyorsunuz.

2015 yılında Mayıs, Haziran, Ağustos ve Eylül aylarında aile, iş ve ikili ilişkiler konusunda kozmik şansınız neredeyse sıfır olacak ve büyük kadersel değişimler yaşayacaksınız. Bu nedenle bu dönemlerde bu konularla ilgili önemli ve büyük kararlar almayınız.

Mart, Nisan aylarında arkadaşlarınızla ilgili şok haberler alacak ve küslükler, kopmalar yaşayacaksınız.

Bu yıl yaşam sizi dünyevi ve manevi olarak çok yıpratacaktır.

 

2015 Oğlak Burcu yorumu

2015 yılı Oğlak burcu için radikal değişimlerin yılı olacak. 2015 Oğlak burcu yorumunu başlıklarla şöyle ifade ediyorum:

Aile ve kariyer yaşamınızda değişimlere hazır olun
Satürn’ün Yay burcu seyahatine başlamasıyla birlikte 2015 yılı Oğlak burcu için Mart, Nisan ve Eylül, Ekim ayı itibariyle aile ve kariyer yaşamında ciddi değişimlerin habercisi olacaktır.

Yakın çevrenizle, kardeş ve kuzenlerinizle ayrıca mahkemelerdeki davalarınızda beklenmedik sorunlar ve iletişim kopuklukları yaşayacaksınız

2015 yılında ruh halinizde dengesizlikler baş gösterecektir.

Önemli kararlarınızı çevrenizle danışın
Özetle, bu kadar değişim rüzgarı içerisinde 2015 yılında alacağınız önemli kararları mutlaka çevrenize danışarak vermenizi tavsiye ederim.

 

2015 Kova Burcu yorumu

Sevgili Kovalar, 2015 yılı size son 3 yıldır yaşadığınız sıkıntılardan kurtulma fırsatı verecek. Sizin hayrınıza gerçekleşecek bazı üzüntüler ve sonlanmalar da yaşayacaksınız. Arkadaşlarınız vesilesi ile başlayan maddi ticari kayıplarınız olacaktır. Maddiyat ve arkadaşlar konusunda Mayıs, Haziran, Ağustos ve Eylül aylarında çok dikkatli olunuz.Kardeş, kuzenler ve yakın çevrenizle 9 yıllık geçmiş yaşamınızda neler etkiyseniz Mart, Nisan, Eylül, Ekim aylarında mükâfatını alacaksınız.

ıKısaca özetlemek gerekirse 2015 yılında son 3 yılda sizleri sıkan her ne varsa arınacaksınız. Yeni arkadaşlar, yeni maddi gelirler elde edeceğiniz bir evreye giriyorsunuz. Yukarıda yazdığımız konular konusunda yazdığım tarihlerde dikkatli olunuz.

Maddi olarak 2015 Ağustos ayından sonra yeni kazançlar elde edeceksiniz, sizleri mutlu edecek maddi süreçler başlayacaktır.

 

2015 Balık Burcu yorumu

Sevgili Balıklar, 2015 yılında kariyer, aile ve ikili ilişkiler konularında Mayıs, Haziran ve Eylül aylarında ciddi değişimler ve sorunlar yaşayacaksınız. 2015 yılı sürecinde kendinizi ona göre programlayınız. Maddi olarak bazı değişimler ve miras, vergi gibi konularda sorunlar meydana gelecek.

Sorunlarınız 2015 yılı Ağustos ayından itibaren bitecektir. Bu aya kadar kozmik olarak şansınız sıfıra yakın, bu nedenle elinizdeki var olan değerlerinizi korursanız sizin için büyük kazanç olur. O yüzden asla önemli değişimler yapmayın ve önemli kararlarınızı mutlak yakın çevrenize danışarak alınız.