Aksesuar Trendleri 2020 İlkbahar/Yaz

Aksesuar Trendleri 2020 İlkbahar/Yaz - Kadin2.com

Aksesuar trendleri bu ilk bahar ve yaz yine içimizi ısıtacak. 2020 Trendleri analiz etmemizi sağlayan moda haftalarının ardından ortaya tek bir sonuç çıktı: Aksesuar seçimimizde akılcıl davranmalıyız. Çünkü New York, Londra, Milano ve Paris defilelerini domine eden aksesuarlar, sadelikleri ve gösterişten uzak çizgileriyle gardıroplarımızda sezonlar boyunca kalmayı hedefleyen fonksiyonel parçalardı. Çantalar formları itibariyle tüm eşyaların sığacağı kolay taşınabilirlikteyken ayakkabıların üzerlerinde yürünebilir olması amaçlanmıştı. Genele baktığımızda temel prensip, zamansızlıktı.

Söz konusu aksesuar seçimi olduğunda stilinizi göz önünde bulundurmanızı ve gardırobunuzun sürekliliğini sağlamanızı salık veren 2020 İlkbahar/Yaz trendlerine gelin birlikte bakalım.

Aksesuar Trendleri 2020 İlkbahar/Yaz

Her Yolun Denendiği Detay: Rafya

aksesuar trendleri 2020

Tüm sezonu gözden geçirdiğimizde bir materyal hepsinden ayrılıyor: Mütevazi rafya yani palmiye lifi. Ayakkabılara, çantalara ve kemerlere hayat veren lif, bitkisel bir materyal olması ile de endüstrinin güncel küresel sorunlara verdiği cevaba karşılık geliyor. Yeni it-bag’in çevreye duyarlı olmasından başka ne isteyebiliriz ki.

(Yakaya) İliştirilmiş Çiçekler

aksesuar trendleri 2020

19. yüzyılın başlarında erkek giyimin özellikli detaylarından olan yaka çiçekleri, 2020 İlkbahar/Yaz sezonunda kadın giyiminin de olmazsa olmaz aksesuarı olacak. Ceketiniz yakasız olsa dahi çiçeklerin gücüne kapılabilirsiniz; Chanel’den ilham alıp onları -o harikulade kamelyaları- şapkanıza iliştirmeyi deneyin.

Büyük Yumuşaklar

aksesuar trendleri 2020

Sezonun süper-boy çantaları, şekillerinin de kolayca adapte olmasını sağlayan, yumuşak formlarda karşımıza çıkıyor. Vücudu bir zırh gibi çevreleyen tasarımların yanı sıra elde taşınan bohçaların en büyük ortak özelliği, ne kadar büyükse o kadar çarpıcı olmaları.

Yüzde Beliren Gökkuşağı

aksesuar trendleri 2020

Son iki senedir büyük, küçük, sportif ve köşeli hallerde gördüğümüz güneş gözlüklerinde 2020 İlkbahar/Yaz sezonunda sürücü koltuğuna majör renkler oturuyor. Hemen her forma adapte edilen trend, gökkuşağı renklerini çağırıyor.

Sosyal medya adreslerimizden bizi takip edebilirsiniz.

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.