Anneler Günü Hediyesi İçin 13 Öneri

anneler günü

Herhangi bir anne pahalı bir hediyenin aksine anlamlı ve kalpten bir şey almayı tercih eder. Ona yatakta bir Anneler Günü  hediyesi kahvaltısı yaptıktan ve hatta lezzetli bir Anneler Günü pastası pişirdikten sonra, Anneye ne kadar sevildiğini hatırlatması için özel bir hatıra verme zamanı. Bu kolay Anneler Günü el sanatları, en iyi Anneler Günü hediyelerini sağlayacaktır. Çünkü en küçük olanların bile bir araya getirmesi basittir. Anneniz bu kreasyonları evde mutlu bir şekilde sergileyecektir. Ev yapımı resim çerçevelerinden, kağıt çiçek yapma talimatlarımıza kadar, bu güzel fikirler her odada çarpıcı görünecek.

Bu el sanatlarından bazıları, El izi önlüğü, fotoğraf altlıkları, Anneler Günü aktivitelerinde giymesi için bir taç gibi harika fikirler de var. Çocuklarınız yaratıcı olmayı ve annelerinin seveceğini bildikleri bir şey yapmayı çok sevecekler. Bu el sanatları ile çalışmakla meşgulken, kendi ebeveyniniz veya bildiğiniz diğer özel anneler için kendi Anneler Günü el sanatlarınızı hazırlayabilirsiniz.

Kumaş Kaplı Kağıt Ağırlığı

anneler günü
Kişiselleştirilmiş bir kağıt ağırlığıyla annenizin masasını güzelleştirin. Kumaşı şeritler halinde keserek başlayın. Küçük bir kayaya yapıştırın. “Annenizin baş harfi veya keçeden bir kalbi kesin ve kayanın üzerine tutturun. Tamamen kurumasını bekleyin daha donra dilediğiniz renkte boyayın.

Pon-pon Buketi

pon pon
Çocuklar, annelerine sonsuz aşklarını simgelemek için her daim yeşil bir iplik buketi yapabilirler.Hazırlayacağınız küçük renkli ponponlar ile güzel bir çiçek buketi hazırlamak tamamen sizin hayal gücünüze kalmış.

Fotoğraflı Bardak Altlıkları

bardak altlığı
Annesi masaya bakıyor ve çocuğunun gülümseyen yüzünü gördüğünde sabah çayının tadını çıkaracak. Beyaz bir kartondan 7*7 cm ölçüsünde bir parça kesin. Daha sonra karton üzerine yapıştıracağınız uygun fotoğrafı (siyah beyaz veya renkli) seçin ve aynı ölçüde onuda kesin. Fotoğrafın arkasını iyi bir yapıştırıcı sürdüğünüzden emin olduktan sonra kartonun üzerine yerleştirin. Tamamen kurumasını bekleyin. İşte ölümsüz bir anı olan bardak altlığınız hazır.

Anneler Günü Hediyesi Lavanta Torbaları

lavanta torbası
Anneler günü hediyesi için harika bir fikir. Bir mendil veya kumaş parçasından istediğiniz ölçüde dikdörtgen kesin. Desen içe bakacak şekilde çapraz olarak ikiye katlayın. İki tarafı kapalı olacak şekilde dikin; torbayı sağ tarafa çevirin. Kurutulmuş lavanta ile doldurun. El dikişi ile açık kalan ağzını dikin. Arzunuza göre taş, boncuk ve kurdela ile süsleyebilirsiniz.

Bozuk Para Çantası

kendin yap
Bir sivri ucu üstte olacak şekilde düz bir mendil koyun. Alt noktayı kumaşın ortasına gelecek şekilde katlayın. Sol ve sağ noktaları hafifçe üst üste gelecek şekilde merkeze doğru çekin.Arzunuza göre yapıştırın ya da dikin ve kenarları tutturun. Üst kapağı kapalı tutmak için küçük bir çıtçıt üzerine dikin. İsterseniz üstüne dekoratif bir düğme ekleyin.

El izi önlük

Anneler Günü Hediyesi İçin 13 Öneri - Kadin2.com
Basit, kolay bir yol kat edebilir ve güzel bir hediye hazırlayabilirsiniz. Bu önlüğü bir araya getirmek için çok az zaman alır, ancak her taktığınızda yüzünüze bir gülümseme getirecektir.

Anneler Günü Tacı

anneler günü
Aile kraliçesi, özel tatili anmak için kendi şenlikli tatil başlığını hak ediyor. Bu tacı yapmak tamamen sizin hayal gücünüz ile sınırlı. Bitmiş ürün nasıl ortaya çıkarsa çıksın, anneler onu asla çıkarmak istemeyecek.

Teneke Kutu Saksılar

Anneler Günü Hediyesi İçin 13 Öneri - Kadin2.com
Bu kişiselleştirilmiş saksılar sayesinde anneniz en sevilen bahçeye sahip olacak. Küçük olanlar teneke kutuları dekore edebilir, alfabe çıkartmalar ile süsleyebilirsiniz.

Parmak izi kalp

Anneler Günü Hediyesi İçin 13 Öneri - Kadin2.com
Kalp şeklinde kestiğiniz keçe, karton ya da başka bir materyalin üzerine daha sonra boyaya batırdığınız parmak izleriniz ile dekorasyon yapabilirsiniz. Ve tam ortasına yerleştireceğiniz fotoğraf ile sevimli ve anlamlı bir hediye yapmış olacaksınız.

Gökkuşağı Kalp Çelengi

Anneler Günü Hediyesi İçin 13 Öneri - Kadin2.com
Şenlikli bir ponpon ile donatılmış renkli, kalp şeklinde bir çelenk ile eğlenceli sevgi dolu annene onu ne kadar sevdiğini göster.

Yumurta Karton Çiçekler

Anneler Günü Hediyesi İçin 13 Öneri - Kadin2.com
Kalan tüm yumurta kartonlarınızı toplayın ve bunları asla solmayacak veya bu renkli “çiçekleri” yapmak için kullanın.

Kağıttan Tebrik Kartları

Anneler Günü Hediyesi İçin 13 Öneri - Kadin2.com
Eski karalama defteri kağıtlarını, ambalaj kağıtlarını veya stok kartlarını kullanın ve çocuklara her şekil ve boyutta çiçek çizmelerini sağlayın. Kesik şekiller ileyapılmış Anneler Günü kartlarında kesinlikle sevgi vardır.

Ev Yapımı Çanta

Anneler Günü Hediyesi İçin 13 Öneri - Kadin2.com
Her anne tatlı bir hatıra kullanabilir ve bu küçük çantayı için sadece üç malzeme ile birleştirebilir, dilediğiniz gibi süsleyebilir ve annenize çok amaçlı kullanabileceği tatlı küçük bir hatıra hazırlayabilirsiniz.

Daha fazla fikir, tarif ve hayatın detayları için Kadin2.com instagram sayfasını takip edebilirsiniz.