Aşk Sana Benzer 23 Ocak’ta sinemalarda

Aşk Sana Benzer 23 Ocak'ta sinemalarda - Kadin2.com

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit’in başrollerini paylaştığı ilk sinema filmi Aşk Sana Benzer’den izleyiciye müjde. Evcen ve Özçivit’in yeni filminin ilk fragmanı yayınlandı.

aşk sana benzer

aşk sana benzer

Çalıkuşu dizisinde izleyicinin gönlünde taht kuran ve müthiş bir ikili oldukları yorumlarını beraberinde getiren güzel oyuncu Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in içerisinde yer aldığı yeni film Aşk Sana Benzer’den sinemaseverlere yeni bir müjdeli haber daha geldi. Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in yeni filmi Aşk sana benzer’in ilk fragmanı yayınlandı. Derinlikli bir aşk hikayesini anlatan ve Muğla’da çekilen filmin başrollerini yine başarılı oyuncular Fahriye Evcen ve Burak Özçivit paylaşıyor.

FİLMDEN REKOR BEKLENİYOR

Muğla’nın şirin bir beldesi olan Kıyıkışlacık’ta çekilen filmin son olarak geçtiğmiz günlerde düğün sahnesi çekildi. Mutlu sonla biteceği tahmin edilen Aşk Sana benzer filmi Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in oynadığı ilk sinema filmi olacak.

NE ZAMAN VİZYONA GİRECEK?

Evcen ve Özçivit’in yeni filmi Aşk Sana Benzer 23 Ocak’ta sinemalarda olacak.

Özet ve Detaylar
Ege’de bir balıkçı kasabasından ailesinden kalan restoranı elinde tutmak için mücadele veren Ali, bir gün kasabaya gelen ve esrarengiz bir kız olan Deniz ile karşılaşır. Birbirlerine karşı büyük bir çekim hisseden Deniz ve Ali’nin aşkına dondurmacıdan manava kadar kasabanın pek çok sakini şahittir. Bu sıcak Ege kasabası, kendisi gibi bir aşka tanıklık ederken, Deniz’in geçmişinden gelenler onun ve aşkının peşini bırakmayacaktır.. Oyuncu Burak Özçivit’in aynı zamanda yapımcılığını da üstlendiği projede, başrolü güzel oyuncu Fahriye Evcen ile paylaşıyor. Kadroda onlara eşlik eden diğer isimlerse Selim Bayraktar, Yavuz Bingöl, Birsen Dürülü, Kaya Akkaya, Şamil Kafkas ve Burçin Işık. Bedia Ceylan Güzelce’nin senaryosuna imza attığı romantik dram filminin yönetmenliğini ise A. Taner Elhan üstleniyor.