Barış Arduç iyileşti mi?

‘Kiralık Aşk’ dizisinin sevilen oyuncusu Barış Arduç, zatürre nedeniyle uzun süredir sağlık problemi yaşıyordu. Hayranları ne zaman iyileşeceğini ve diziye ne zaman döneceğini merak ediyordu. Zatürre başlangıcı olduğu için evinde sürekli dinlemesi gerektiği bildirilen Barış Arduç, bu nedenle sete gidememişti.

 

Uzun zamandır iyileşmeyen ve yeni çekimlere de katılmayan Arduç’un Kiralık Aşk’ın yeni bölümünde olmaması herkeste büyük şaşkınlık yarattı.Evinde hala iyileşmeye çalışan ve en kısa zamanda da sete dönmeyi amaçlayan Arduç’un olmaması ise izleyicileri büyük bir hayal kırıklığına uğrattı.

 

Müjdeli haber

Setlere dönen Arduç, Instagram sayfasında güzeller güzeli partneri Elçin Sangu ile samimi bir fotoğrafını yayınladı. Onları yeniden bir arada ve yüzlerini gülerken görmek hayranlarını mutlu etti.Uzun zamandır ekranlarda olan ve herkes tarafından ilgiyle izlenen Kiralık Aşk dizisinde bir ilk yaşanıyor. Dizi setinde hastalanan ve ardından da hastaneye kaldırılan Barış Arduç’a zatürre teşhisinin konulması, olayların akışını da tamamen değiştirmişti.