Burçlarınıza göre seks hayatınız

Burçlarınıza göre seks hayatınız - Kadin2.com

Burçlarınıza göre seks hayatınız

İşte gerçekleri öğrenmenin zamanı geldi

Oğlak
Oğlaklar oldukça sadık, düzenli ve stabildir. Yaratıcı olmamalarına rağmen seks hayatlarını düzgün bir şekilde idame ettirebilirler. Aynı zamanda korunurlar.

 

Kova
Kovalar seks konusunda çok maceralıdır. Odalarına bakarsanız kamasutra kitabını bulmanız zor olmaz. Seks hayatları fetişlerle doludur.

Balık
Balıklar çok duygusaldır. Seks hayatlarından aşk eksik olmaz ve kaşık pozisyonunu çok severler. Ayrıca çok çabuk bağlanırlar.

 

Koç
Koçlar sekste çok kontrolcü ve dediğim dediktir. Eğer onların isteklerini yapmazsanız hemen heveslerini kaybederler.

boga

Boğa

Boğalar tembel ve karşındakine özgürlük tanıyan bir seks hayatına sahiptir. Özellikle Koçlar ile iyi anlaşırlar.

 

İkizler
İkizler hem yaratıcı hem de enerji doludurlar. Özellikle oral pozisyonlara bayılırlar. Değişken ruh halleri sürekli olarak aynı şeyleri yapmaktan çabuk sıkılır.

 

Yengeç
Yengeçler duygusal ve şevkatlidirler. Partnerlerine iyi hissettirmeyi severler. Onlar için seks duygusal bir olaydır.

aslan

Aslan
Aslanlar ilgi odağı olmayı severler, aynı zamanda işin yıldızı olmakta isterler. Dramaya bayılırlar ve kendilerini izlemekten vazgeçmezler.

basak

Başak
Başaklar mükemmeliyetçidirler ve tatmin olmayı isterler. Eğer onları tatmin edemiyorsanız işiniz iş.

Terazi

Teraziler üstte olmayı severler. Diplomatik, barışçıl ve sevgi doludurlar. İzlenmeyi severler ve size iyi vakit geçirttirmek isterler.

 

Akrep

Kafalarına koyduklarını başaran akrepler çok kolay bir şekilde partnerlerini manipüle edebilirler. Kontrolü ve rahatlığı severler.

Yay

Yaylar burçların mastürbasyona en meraklılarıdır. Tek bir partnerde takıldıklarında bu genelde yanlış partner olur. Macerayı severler.