Ece Erken bebeğinin fotoğrafını paylaştı

Ece Erken bebeğinin fotoğrafını paylaştı

Ece Erken, doğumunun üzerinden çok geçmeden bebeğinin fotoğrafını Instagram’da paylaştı. Gelen ısrarlar üzerine fotoğrafı paylaştığını söyleyen Ece Erken, fazla fotoğraf paylaşmadığını iddia edenlere de göndermede bulundu.
Ece Erken doğum yaptığı gün hastaneden eve gelir gelmez bebeği Eymen ile verdiği pozu Instagram hesabından paylaştı. Bir çok ünlünün bebeklerinin resimlerini paylaşmamasının aksine Ece Erken’in ilk işi bebeğinin resimini paylaşmak oldu.

PAYLAŞMAKTAN ÇEKİNMİYOR

Doğum için gün saydığı zamanlarda, “Bebeğinizin fotoğrafını paylaşacak mısınız?” sorularına, “Sizden o kadar güzel dualar alıyorum ki bebeğimin fotoğrafını saklarsam haksızlık olur.” şeklinde cevap veren Ece Erken, dediğini yaptı. Erken, tam olarak yüzünü göstermese de bebeğinin fotoğrafını paylaşmaktan çekinmiyor.

“YOĞUN İSTEK ÜZERİNE…”

Ünlü sunucu, profil fotoğrafı yaptığı pozun büyük halini takipçilerinin ısrarı üzerine Instagram hesabından paylaşarak altına: “Yoğun istek üzerine, profil fotomun büyük hali… Hastaneden eve ilk gelişimizdi, 10 nisan… (fotoğraf az yüklüyorsun diye sitem edenlere gelsin)” notunu düştü.