• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Burak Özçivit Neslihan Atagül’ün düğün törenine katılmadı

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Burak Özçivit, Neslihan Atagül’ün düğününe katılmadı. Kara Sevda dizisinden rol arkadaşların arasına kara kedi mi girdi?

22cf27752ef9a61ff3847cf5c87d8b14

Türkiye dün akşam sosyal medyada Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül çiftinin evliliğini konuştu. Twitter’da birçok hashtag’ler oluşturularak binlerce yorum yapıldı. Düğünden sonra ortaya çıkan bir ayrıntı ise en az düğün kadar konuşulacağa benziyor. Çiftin mutlu gününde gözler Atagül’ün ‘Kara Sevda’ dizisinde başrolünü paylaştığı Burak Özçivit’i aradı.

da61c648dc6b1d63bae7c7b64d113e34

Dün akşam Kanlıca Ajia Otel’de 2 yıllık ilişkilerini evlilikle taçlandıran Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül’ün düğün törenine Neslihan’ın eski rol arkadaşı Burak Özçivit katılmadı.

Şu sıralar İtalya’da sevgilisi Fahriye Evcen’le birlikte tatilde olan Özçivit’in Kara Sevda dizisinin yayınlandığı dönemde başrolünü paylaştığı Atagül’le yakınlaştığı sahnelerin Doğulu’yu kıskançlık krizine soktuğu iddia edilmişti. Çift bu iddiaları yalanlamış ancak çiftler aynı ortamda bir araya gelmemeye başlamıştı.

eec305ca183749db6a48e7f87eef149a

Aslında Özçivit ile Doğulu arasındaki bu gerginlik 8 ay önce başladı. Burak Özçivit’in, Neslihan Atagül’le öpüşme sahnesi sonrası yaptığı “Kadir arkadaşım. Bizde yanlış olmaz” sözleri tartışmanın fitilini ateşlemiş, Doğulu da bu sözlere “Ne kadar da kendine aşık bir adam. Çok tehlikeli” diye karşılık vermişti. O günden bu zamana kadar iki oyuncu arasındaki ipler tamamen koptu.

Burak Özçivit

 

NESLİHAN ‘DOĞULU’ TT OLDU
Bu arada Neslihan ile Kadir’in düğününe ait fotoğraf ve videolar dün akşam ‘NeslihanKadirWedding’, ‘NeslihanKadirevleniyor’, ‘NeslihanDoğulu’, ‘Sonsuzakadarevet’ hashtag’leri ile sosyal medyada paylaşıldı.

Gecenin sonunda paylaşımların sayısı ise 2 milyonu geçti. Neslihan Atagül de nikahın ardından ‘Neslihan Doğulu’ olarak TT listesine girdi.

<!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics --> <script async src="https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=UA-55721608-1"></script> <script> window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-55721608-1'); </script>   <script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-7797500489600509", enable_page_level_ads: true }); </script>