Eşinizle Evde Hoş Vakit Geçirmenin İpuçları

Eşinizle Evde Hoş Vakit Geçirmenin İpuçları - Kadin2.com

Evde kaldığınız bu dönemlerde eşlerinizle hiç olmadığınız kadar yakınsınız. Eşinizle hoş vakit geçirmenin 27 yolu yazımızda… İş, sosyal aktiviteler ve belkide çocuklar derken birlikte hiç bu kadar çok zaman geçirmemiştiniz. Öyleyse bu zamanları değerlendirme vakti…

İyi vakit geçirmek için her zaman bir yere gitmek ya da süslü etkinliklere katılmak zorunda değilsiniz; evde dinlenmek eğlenceli ve daha da rahatlatıcı olabilir. İşte eşinizle evde yapabileceğiniz 27 fikir.

1. Bir masa oyunu gecesi var.

Eski moda eğlence gibi bir şey yok. İster Monopoly ister Kızma birader seviyor olun, masa oyunları her zaman hareketli bir gece geçirir.

2. Bir pişirme yarışması yapın.

MasterChef’in bir parçası gibi davranın ve lezzetli yemekler yapmak için yarışın. Sonra mum ışığında birbirinizin yemeklerinin tadını çıkarabilirsiniz.

3. Evde bir egzersiz rutini oluşturun.

Evde terleyebileceğiniz ve bir spor salonuna gitmenize gerek duymanızına gerek olmadan egzersiz yapın. (Spor salonu duşlarını da kullanmanıza gerek yoktur.) Bir egzersiz planı oluşturun ve sonra birlikte bazı kalorileri yakın.

4. Oturma odanıza bir kale inşa edin.

Çocukluk anılarınızı yeniden yaşayın ve oturma odanıza bir yastık kale inşa edin. Sadece rahatça dinlenebilir ve ikinizin kamp yapıyormuş gibi davranabilirsiniz. Eğer çocuklarınız varsa onlarla birlikte güzel bir aktivite olacaktır.

5. Bir video oyunu maratonuna sahip olun.

Belki de video oyunu becerilerinizin farkında değilsiniz, neden keşfetmiyorsunuz? İşiniz bittiğinde, dostça bir rekabet için onlara meydan okuyun.

6. Bir bellek kitabı / fotoğraf albümü oluşturun.

İlklerinizi anımsatan bir süre geçirin ve tüm fotoğraflarınızı, sinema biletlerinizi, akşam yemeği makbuzlarınızı vb. Gönderin. Tekrar bakmak için bir hafıza defterine derleyin.

7. Eskiz yarışması yapın.

Sırayla birbirinizi çizin. Sanatçı olmasanız bile, ikiniz birbirinizin resimlerine bakıp gülebilirsiniz.

8. Evde bir spa günü geçirin.

Yüz bakımı ve rahatlatamak için kaliteli zaman geçirin. Kendi evinizde bir tane kurabildiğinizde pahalı bir kaplıcada büyük paralar harcamak zorunda değilsiniz.

9. Birbirinize yüksek sesle okuyun.

En sevdiğiniz kitapları seçin ve birbirlerine yüksek sesle okuyun. Kendi başınıza ayrı kitaplar okumak hoş bir mola olacak. Ayrıca, eşinizin beynini neyin tıkladığı hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz.

10. Hoş vakit geçirme Bir fondü gecesi ile mümkün.

Kendi fondü gecenizi kurun ve birlikte istediğiniz kadar fondü yiyin.

11. Bir ev geliştirme projesi üzerinde çalışın.

Daire duvarlarınızı yeniden boyayın, yeni bir başlık oluşturun veya nihayet sehpanızı sabitlemek için uğraşın. Ne olursa olsun, bir ev projesi üzerinde birlikte çalışmak eğlencelidir ve herhangi bir ilişkide önemli olan ekip çalışması oluşturur.

12. Masaj geceniz olsun.

Uzun bir hafta sonra gevşemenin, yeniden bağlanmanın ve ruh halini ayarlamanın en şehvetli, etkili yolu. Biraz mum yak, biraz müzik yap, yağı çırp ve şehre git! Bu nefis muameleden daha seksi olamaz, değil mi?

13. Arka bahçede piknik yapın.

Sadece piknik yapmak için parka seyahat etmek zorunda değilsiniz. Bir içecek, bir battaniye, biraz atıştırmalık alın ve arka bahçenizde bir akşam yıldızının tadını çıkarın.

14. Ev yapımı pizzalar yapın.

Tüm favorilerinizle tepesinde lezzetli, özelleştirilmiş pizza yapabileceğiniz ve kendi fırınınıza koyabileceğiniz zaman paranızı gurme pizzalara harcamanıza gerek yok.
hoş vakit geçirme

15. Birlikte bir bulmaca yapın.

1000’den fazla parçası olan puzzle bulmacasıyla meydan okuyun. Her durumda birlikte çalışmak iletişimi geliştirmeye ve ilişkinizi güçle dirmeye yardımcı olur. Ayrıca, son ürününüzle gurur duymak sadece harika.

16. YouTube dans derslerine katılın.

Yeni başlayanlar için salsa derslerine kaydolmayın, sadece YouTube’a katılın. Bunu evde yaparak, kendinize para ve kamu utancı olasılığından tasarruf edersiniz.

17. Birlikte romantik bir köpük banyosu yapın.

İş hakkında stresli bir günün ardından sıcak bir banyoda dinlenmek gibi bir şey yoktur. Sadece baloncukların ve eşinizin tadını çıkarabilirsiniz, size kalmış. Biraz köpük ve ekstra romantik hale getirmek için bir mum yakın.

18. Bir YouTube karaoke gecesi geçirin.

Gidin ve bazı barların karaoke gecesinde kendinizi utandırmayın. YouTube’da “karaoke” yi aratın, favori şarkılarınızı seçin ve hazırsınız. Ortaya çıkacak kahkahalar ikinizi de harika hissettirecek.

19. Twister oyunu oyna.

Twister, muhtemelen hiç oynamadığınız bir klasik. Bu yüzden bir gece geçirin ve akrobat yeteneklerinizi geliştirin. Kim bilir? Bazı ilginç gece yarısı yatak odası oyunlarına yol açabilir.

20. Öğleden sonraları gazete ve dergi okuyarak geçirin.

En sevdiğiniz dergileri birkaç gazeteyle birlikte alın ve öğleden sonraları okumanın tadını çıkarın. Küçük bir kültür asla bir ilişkiye zarar vermez. Ayrıca, tartışacağınız tonlarca konunuz olacak.

21. Dondurma yapın.

Dondurma aslında mutluluğun anahtarıdır. Bu yüzden bir sürü sos ve dondurma aroması alın ve lezzetli bir patlama yapın.

22. Kahve kupalarını süsleyin.

Bir akşamınızı kişiselleştirilmiş kahve bardağı yaparak geçirin ve ertesi sabah kahvenin üzerinde test edin. Bu kupalar için her kullandığınızda, o özel yaratıcılık akşamını sevgiyle hatırlayabilirsiniz.

23. Birlikte çevrimiçi kişilik testi yapın.

Bu riskli bir iş olabilir, ama ikiniz de sadece eğlenmek için yapıyorsanız kimin umurunda? Bu çevrimiçi teste başlayın.

24.Temalı bir film gecesi geçirin.

Normal film gecenizi sallayın ve bunun yerine temalı bir maraton düzenleyin. Yönetmen türleri, bir grup klasik veya daha önce hiç görülmemiş hareketlerle mücadele etmek, seçimlerinizi sıralamanızı ve karşılaştırmanızı sağlayan bir oyun değiştiricidir.

25. Kurabiye pişirin ve süsleyin.

Yaklaşan bir tatil olsun ya da olmasın, ruhunuza girin ve birlikte lezzetli ikramlar pişirin.

26. Çevrimiçi müze sanal turuna katılın

Müzeyi oturma odanıza getirin. Birçok müzeyi online ziyaret edebilirsiniz.