Göğüs Ağrısına ve Baş ağrısına Karşı Lahana

meme lahana

Her gün lahana yaprakları sütyenine koyar. Birçok kadın zaten bu yöntemi kullanmaktadır.

Hepimiz lahana yemenin sağlıklı olduğunu biliyoruz. Ancak, çok az kişi bu bitkinin başka birçok şeye faydalı olduğunu biliyor.

Göğüs Ağrısına Lahana

Lahananın, özellikle de yeni doğum yapmış annelerin, bebeklerini emzirirken meme uçlarında hissettiği acı verici hallerde bol bol tükettikleri biliniyor. Bu meme ucu acısına karşı bu basit bir yol daha var: Lahana yapraklarını sütyen kaplarına yerleştirin, kabartmayı hissedin ve şişliği azaltın! Hiçbir bilimsel çalışma bu yöntemin etkinliğini onaylamamasına rağmen, kesinlikle test edilmeye değer.

lahana anne meme bebek

Baş ağrısına Karşı Lahana

Atalarımız bir baş ağrısı hissettiğinde, eczaneye gidip ağrı kesici alamadılar. Onlar ne yaptı? Ev yapımı, kanıtlanmış bir yöntem kullandılar. Başınız ağrıyorsa, rahatça uzanın ve lahana yapraklarını alnınıza yerleştirin. İyi gelecek…

lahana, anne, meme, pratik bilgiler

Ödeme Karşı Lahana

Hareketli bir yaşam tarzına sahipseniz ve uzun süre ayakta çalışmak kalıyorsanız muhtemelen şişmiş bacaklar, topuk ağrıları sizin en büyük sorunlardan biri haline gelmiştir.

Evde yorgun olduğunuzda, ılık suda rahatlatıcı bir banyo yapın, sonra bacaklarını ve ayaklarınızı lahana yaprakları ile sarın. Folyo ile sabitleyin ve yarım saat bekletin.

Bu yöntemleri kesinlikle rahatlayacaksınız…