Gülben Ergen minibüse bindi

Gülben Ergen minibüse bindi

Lüks araçlarda görmeye alışkın olduğumuz ünlü isimlerden biri olan Gülben Ergen, yolculuk yaptığı minibüsten video paylaşarak altına, “Minibüse binmek istedim” yazdı.Gideceği yere özel aracıyla değil de minibüsle gitmeyi tercih eden Gülben Ergen, o anlarda çektiği görüntüleri Instagram hesabından paylaşarak altına anlamlı bir not düştü.

MİNİBÜSTEN PAYLAŞTI

‘Çocuklar Gülsün Diye’ derneği çerçevesinde minik çocukları mutlu eden Gülben Ergen, şu sıralar Erhan Çelik’le mutlu bir evlilik sürdürüyor. Magazin dünyasının örnek aileleri arasında olan Ergen, yolculuk yaptığı minibüste çektiği videoyu Instagram hesabından paylaştı.

“HİÇ UTANMADAN DİNLİYORUM”

Gülben Ergen, paylaştığı görüntülerin altına: “Hayatı, hayatın içinde yaşamak gerek… Gerçekler burada… Arkadaki teyze oğlunu arıyor, “Bu saatte ne sineması bu, tıkıldın yine!” diyor. Yanımdaki genç kız doktorunu arıyor “10 seans sonra ilerleme olur mu, bu arada kontrole geleyim mi” diyor. Şoförümüz gergin atıyor vitesi ileri… İki genç sınavla alakalı konuşuyorlar ama kulaklarında kulaklık var. Herkesi hiç utanmadan dinliyorum, çok zevkli!” notunu düştü.