Günlük Burç Yorumları / 02.06.2015

 

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI
Dişlerinizle ilgili görünürde bir sorununuz olmasa dahi küçük bir kontrolden geçerek ilerleyen süreçlerde ortaya çıkabilecek diş kayıplarını engelleyebilirsiniz. Gergin sinirlerinizi rahatlatmak için bitki çaylarını denemeniz size iyi gelebilir. Bugünden itibaren daha sağlıklı olacaksınız.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI
Sizi sakin, anlayışlı, sorunlara kısa sürede çözüm bulan yönünüzle tanıyan insanlar verdiğiniz sert tepkiler karşısında şaşkınlığa uğradı. Son 2 yıl boyunca içinizde biriktirdiğiniz her şeyi dışarı akıtmaya başladınız. Karşılıklı empati kurabildiğiniz zaman ilişkiler daha sorunsuz gelişebilir.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI
Stresinizi dışarı akıtmak, sorunların büyümemesine sebep olur fakat siz bu aralar ölçüyü tutturamıyorsunuz. Kendinizle uğraşarak tüm olumsuzluklarınızdan sıyrılmaya çalışacaksınız. Evli olanlar eşleri ile uyumu yakalamayı başararak yaz aylarına sorunsuz girmeyi hedefleyecekler.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI
Venüs gezegeni mesleki konularda kendinizi gösterme şansları sunabilir fakat aynı zamanda özellikle kadınlardan gelecek düşmanlıkları simgeleyebilir. Bu nedenle bayan çalışma arkadaşlarınızla aranızda bir sınır olmasına dikkat etmelisiniz. Hiçbir şey göründüğü gibi olmayabilir.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI
Maddi konularda son aylarda oldukça hırslandınız. Şevkinizi kaybetmeniz için önünüzde büyük engeller belirdi ve moralinizi kaybettiniz. Sizin koruyup, kolladığınız kadın iş arkadaşınız arkanızdan işler çevirebilir ve üstlerinize gizli şikayetler de bulunabilir. Temkinli olmaya çalışın.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI
Yalnız başaklar olumsuz yönlerine ayna tutmaları sayesinde bir ilişkiden neler beklediklerini anlayabilecekler. Karşılarına çıkan kişilere karşı daha duyarlı ve ilgili davrandıkları için sorunsuz ilişkilere başlangıç yapabilecekler. Aşk yaşama sevincinizi arttıracaktır.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI
Arkanızdan işler çeviren düşmanlarınızı tesadüfen öğrenmeniz hayal kırıklıkları yaratmasına rağmen düşmanlarınızı öğrenmeniz açısından alınacak önemli bir ders niteliğinde olacak. Düşmanlarınıza karşı sessiz tutumunuzu sürdüreceksiniz fakat durumu açıklığa kavuşturabilmek için patronlarınızın yanında yüzleşeceksiniz.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI
Siz az konuşan ama kızgın olduğunuz zaman sözlerinizle karşınızdaki kişiyi yere serebilecek sözcükleri rahatlıkla kullanabilen birisiniz. Sizin kuyunuzu kazanlar kendi kuyularına düşecekler. Bu olayın yaşanması aslında sizin için önünüzdeki aylarda iş hayatınızda bazı kısmetlere yol açacak.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI
Çalışma tarzınızı daha önceleri gözden kaçıran patronlarınız size çok daha iyi imkanlar sunacaklar. Haziran ayı birçok yeni teklifin de geldiği bol paralı bir zaman dilimini başlatacak. Oldukça dengeli, sakin ve mantıklı davrandığınız bir sürecin başlangıcı için start vereceksiniz.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI
Her konuda temkinli olun ve sağlığınızın da her şeyden daha önemli olduğunu kendinize sıklıkla hatırlatın. Genelde oğlaklar çalışma aşkları sebebi ile kendilerini önemsemezler ve sağlık sorunlarını ihmalleri nedeni ile kendileri yaratırlar. Bu nedenle gerekli kontrollerinizi zamanında yaptırmalısınız.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI
Artık kendi işini kurmanız gerektiğini düşünürken hiç düşünmediğiniz aksiliklerle karşılaştığınız için bu düşüncenizi ertelemek zorunda kaldınız. Bugünden itibaren zamanınız da dahil olmak üzere her şeyi akıllıca kullanacaksınız. Önemli görüşmeler ve önemli kişilerle işbirliği yapacaksınız.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI
Görevlerinizin ve sorumluluklarınızın bilincinde olarak her şeyi mantık çevresinde değerlendirerek olumlu gelişmelerde bulunacaksınız. Sabretmenizin meyvelerini bugünden itibaren almaya başlayacaksınız. Ruhunuzu da rahatlatmak adına yeni bir şeyler yapmak isteği ile değişik yerlere gitmek isteyeceksiniz.