Günlük Burç Yorumları / 07 Mart 2015 Cumartesi

Günlük Burç Yorumları / 07 Mart 2015 Cumartesi - Kadin2.com

 07 Mart 2015 Cumartesi

Koç Burcu

Ay Terazi burcunda transitine başlarken rahat ettiği bir konumda, siz de rahat ediyorsunuz. Terazi burcu eş, ortak veya arada ciddi veya resmi her türlü bağ bulunan ilişkilerimizi temsil eder. Burcunuzun da tam karşısında yer aldığından Ay’ın Terazi burcunda olması ilişkilerinizin dengesi açısından oldukça önemlidir. Cumartesi günü ilişkileriniz üzerine odaklanırken, aceleci, yıpratıcı, telaşlı ve kışkırtıcı olmamaya özen göstermelisiniz. Terazi burcunun Venüs’ün sükuneti, dengesi ve asaleti üzerinden yürümelisiniz.

boga-burcu

Boğa Burcu 
Ay Terazi burcundayken bir yandan maddi durumunuz diğer yandan da ilişkileriniz üzerine odaklanabilirsiniz. Sanatsal konular, her türlü estetik, bakım, güzellik konularına vakit ayırabilirsiniz. Moda alışveriş yönünden de uygun bir gün. Günlük koşuşturmanıza epeyce hareket ve dalgalanma getirebilir.

 

 İkizler Burcu 
Terazi burcundaki Ay ile birlikte Terazi temaları, para, alışveriş, estetik, güzellik, bakım öne çıkarken ilişkilerinizde, sosyal çevrenizde denge ve uyumu yakalamaya çalışabilirsiniz. Hak, hukuk, adalet meseleleri sizin için her zamankinden daha önemli hale gelebilir.

Yengeç Burcu 
Ay Terazi burcuna geçerken ev ve aile yaşamınızda daha fazla huzur, denge, uyum, harmoni, estetik ve güzellik arayışında olabilirsiniz. Evinize dekoratif eşyalar alabilirsiniz. Kendinizi daha iyi hissetmek için saçınızın şeklini değiştirebilir, güzel bir bakım veya masaj yaptırabilirsiniz.

aslan-burcu

 Aslan Burcu
Ay Terazi burcuna geçerken güzelliğiniz, zarafet ve kibarlığınız öne çıkacak. Saçlarınızı yaptırabilir, kozmetik ve estetiğe para harcayabilirsiniz. İletişim, haberleşme konuları gün boyu hareket alanınız olacak, bu alanda bolca dalgalanma yaşayabilirsiniz.

basak-burcu

Başak Burcu
Para harcamak, alışveriş yapmak, güzellik ve estetiğe zaman ayırmak için güzel bir gün olabilir. Ay’ın Terazi burcuna geçişi ilişkilerinize zarafet, estetik, uyum ve denge getirecektir.

 Terazi Burcu 
Ay burcunuzda parıldarken, gözler üzerinizde olabilir. Zarafetinizi, kibarlığınızı, denge ve uyumunuzu ilişkilerinize daha olumlu ve göze çarpar şekilde yansıtabilirsiniz. Güzelliğinize para harcayabilirsiniz. Adalet, hukuk sizin için her zamankinden daha önemli hale gelebilir.

akrep-burcu

Akrep Burcu
Ay Terazi burcuna geçtiğinde fiziksel anlamda oldukça hareketli olsanız da ruhen kendinizi dengede, duygusal açıdan uyumlu ve huzurlu hissedebilirsiniz. Yalnız kalmak, kapalı ortamlarda bulunmak, yoga, spritüel çalışmalar, nefes terapileri ruhunuza oldukça iyi gelebilir.

 Yay Burcu 
Ay Terazi burcuna geçtiğinde sosyal ortamlarınız, arkadaş çevreniz hareketleniyor. Hoş ve zarif insanlarla karşılaşabilirsiniz. Fazlasıyla aceleci davranmaktan uzak durmalı, riskli hareketlerden kaçınmalısınız.

 Oğlak Burcu
Ay Terazi burcundayken kariyerinizi, mesleki hedeflerinizi gözden geçirebilirsiniz. Denge ve huzur arayışınız artabilir, ilişkilerinizde uyum, hak ve adalet arıyor olabilirsiniz. Ayrıca zarafetiniz, kibarlığınızla toplum gözünde itibarınız artabilir.

 

Kova Burcu 
Bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak, uzaklara gitmek, yabancı dil veya kültürlerle ilgilenmek isteyebilirsiniz. İçinde bol iletişim, her türlü paylaşım ve hareketin bulunduğu canlı bir haftasonu sizi bekliyor.

balik-burcu

 Balık Burcu 
Ay Terazi burcuna geçtiğinde ilişkileriniz üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Hak hukuk ve adalet konuları sizin için önemli hale gelir. Karşı tarafla her türlü paylaşımınızı irdeleyebilirsiniz. Derinlere inme, araştırma duygularınız artabilir.