Günlük burç yorumları / 08 Mart 2015 Pazar

Günlük burç yorumları / 08 Mart 2015 Pazar - Kadin2.com

Koç Burcu  

Ay Terazi burcunda yolculuğuna devam ederken ilişkiler gündemden düşmüyor. Ancak Ay Terazi burcunda ilişkilerde uyum, harmoni ve dengeyi de beraberinde getiriyor. Hoş ve romantik ortamlar, ikili sohbetler, danışmanlık almak açısından güzel bir gün olabilir. Ayrıca bakım ve güzelliğinize zaman ayırabilirsiniz.

boga-burcu

Boğa Burcu 
Yönetici gezegeniniz Venüs’ü paylaştığınız Terazi burcunda transit yapan Ay günlük işlerinizin uyum ve denge içinde akmasını sağlayabilir. Yardımcı, bakıcılarla olan ilişkileriniz oldukça adil ve anlayışlı olabilir. Evcil hayvanlarınıza zaman ayırabilirsiniz.

 

İkizler Burcu
Ay Terazi transitini sürdürürken çocuklarınıza ve gönülden sevdiklerinize zaman ayırabilirsiniz. Adil ve uyumlu davranabilirsiniz. Hoş ve romantik zamanlar için de uygun bir gün.

 

Yengeç Burcu
Ev ve aile içinde denge ve uyumu arayabilirsiniz. Oldukça adil ve toleranslı olabilir, zarafet ve kibarlığınızla çevrenizi etkileyebilirsiniz. Kişisel bakım, moda, güzellik ve estetik başlıca ilgi alanlarınız olabilir.

aslan-burcu

Aslan Burcu 
Ay Terazi burcunda transitini sürdürürken görüşmelerinizde, her türlü iletişiminizde daha adil, akılcı ve diplomatik olabilirsiniz. Estetik ve güzelliğinize yönelik kısa yolculuklar yapmak isteyebilirsiniz. Sevdiğinizle hoş ve romantik zamanlar geçirmeniz için güzel bir gün.

basak-burcu

Başak Burcu 
Yeteneklerinizi, maddi ve manevi varlıklarınızı ilişkileriniz ve sevdikleriniz için kullanmak, güzel hediyeler almak isteyebilirsiniz. Adil, uyumlu ve toleranslı olabileceğiniz bir gün.

 

Terazi Burcu 
Ay burcunuzda ilerlerken sevdiğiniz kişiyle başbaşa güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Ailenizle, anne ve çocuklarınızla birlikte olabilirsiniz. İlişkilerinizde dengeyi, uyumu, barış ve huzuru her zamankinden fazla gözetebilirsiniz. Alımlı ve çekici bir gününüzdesiniz.

akrep-burcu

Akrep Burcu 
Ay Terazi burcunda ilerlemesini sürdürürken iç dünyanızda denge, huzur ve barış arıyor olabilirsiniz. Kalabalık ortamlarda bulunabilirsiniz. Hayır işleri için çalışabilir, hastane, okul, kampüs, yaşlılar evi gibi yerleri ziyaret edebilirsiniz. Kapalı yerler ancak ortam ılıman ve sevgi dolu.

 

Yay Burcu
Ay Terazi burcunda ilerlerken dostluk ve arkadaşlıklarınızı öne çıkarıyor. Zarif, nazik ve kibar insanlarla karşılaşabilir, dengeli ve uyumlu dostluklar kurabilirsiniz. Sosyal çevrenizden nazik ve kibar biriyle tanışabilirsiniz.

 

Oğlak Burcu
İş ve kariyer hedeflerinizi gözden geçirebilirsiniz. Bunu yaparken olumlu, dengeli ve adil bir tutum içinde olabilirsiniz. Toplum önünde zarafetiniz itibarınızı artırabilir. Oldukça diplomatik ve arabulucu davranabilirsiniz. Bu yanınızla parlayabilirsiniz.

 

Kova Burcu 
Ay Terazi burcunda ilerlemesini sürdürürken uzak yerler ve kültürler ilginizi çekebilir. Seyahate çıkabilir, bol fotoğraf çekebilirsiniz. Sanatsal yönünüzü, fikir ve düşüncelerinizi dengeli, uyumlu ve akılcı şekilde ifade edebilirsiniz. Danışmanlık vermek veya almak için hoş bir gün olabilir.

balik-burcu

Balık Burcu 
Araştırmacı yönünüzü ortaya koyabilir, derin, koyu konuların, gizemli olayların üzerine gitmek isteyebilirsiniz. Güçlü ve etkili insanlarla karşılaşabilirsiniz. Ortaklı gelirleriniz, eşinizin kaynakları, miras konuları ile uğraşmanız gerekebilir.