Günlük Burç Yorumları / 09 Mart 2015 Pazartesi

Günlük Burç Yorumları / 09 Mart 2015 Pazartesi - Kadin2.com

Günlük Burç Yorumları 

Koç Burcu 
Ay gün boyu Terazi burcunun son derecelerinde ilerledikten sonra akşam üstü saatlerinde Akrep burcuna geçiyor. Gün içinde ilişkilerinize yoğunlaşabilir, anlaşma ve orta yolu bulmak için uğraşabilirsiniz. Ay’ın Akrep burcuna geçmesiyle duygularınız dara derinleşebilir, şüpheci, araştırmacı, baskıcı ve ısrarcı olabilirsiniz.

boga-burcu

Boğa Burcu 
Saat 4’e kadar Ay Terazi burcunun son derecelerinde. İlişkiler konusunda halletmemiz gereken son noktalar, bazı pürüzler olabilir. Akşam üstünden itibaren Ay karşıt burcunuz Akrep’e giriyor. İlişkilerde daha ısrarcı ve şüpheci davranabilirken, güçlü kimselerle karşı karşıya gelebilirsiniz. Sezgileriniz, psişik güçleriniz artıyor.

 

İkizler Burcu 
Ay Terazi burcunun son derecelerindeyken ilişkilerde egosal durumlarla karşılaşmanız ve bunlarla uğraşmanız mümkün. Elinizdeki işleri bitirmeye çalışmalısınız. Öğleden sonra Ay Akrep burcuna geçtiğinde psişik güçleriniz, sezgileriniz, algılarınız keskinleşebilir. İş ortamınızda karşınıza güçlü kişiler çıkabilir.

 

Yengeç Burcu 
Günün büyük bir kısmında Ay Terazi burcunun son derecelerinde. Ev ve aile konularında halletmeniz gereken konularla uğraşmak durumunda olabilirsiniz. Saat 4’den sonra Ay Akrep burcuna geçtiğinde sevdiklerinize karşı daha sahiplenici, korumacı olabilirsiniz. Baskı ve ısrardan kaçınmalısınız.

aslan-burcu

Aslan Burcu 
Günün büyük bir kısmında Ay Terazi burcunun son derecelerinde olacak. İlişkiler konusunda ne yapacağınızı bilemeyeceğiniz durumlar getirebilir, kendinizi boşlukta hissedebilirsiniz. İletişimde, yolculuklarda kararsızlık, tereddüt getirebilir. Ay akşam üstü saat 4 sıralarında Akrep burcuna geçiyor. Ev ve aile baskısını hissedebilirsiniz. Fazlasıyla korumacı, ısrarcı olabilir, bu tür durumlarla karşılaşabilirsiniz. Baskıcı aile büyükleriyle uğraşabilirsiniz.

basak-burcu

Başak Burcu 
Ay günün büyük bir kısmında Terazi burcunda ilerledikten sonra akşam üstü saatlerinde Akrep burcuna geçiyor. Gün içinde maddi konularda kararsızlık yaşayabilir, belirsiz durumlarla uğraşmak durumunda olabilirsiniz. İlişkilerde dengeyi yakalamaya çalışabilirsiniz. Saat 4’den sonra ise sözleriniz ve iletişiminiz daha güçlü ancak yıpratıcı olabilir. Şüphe, merak duygularınız yükselebilir.

 

Terazi Burcu 
Ay tüm gün burcunuzda seyahat ederken saat 4’den itibaren Akrep burcuna geçiyor. Gün içinde kararsızlık ve dengesiz durumlar yaşayabilirsiniz. Akşam üstü saatlerinden itibaren para konularında aşırı ısrarcı, korumacı olmanız mümkün. Ancak sezgileriniz, altıncı hissiniz ve sağduyunuz artıyor.

akrep-burcu

Akrep Burcu 
Ay Terazi burcu transiti saat 4’e kadar devam ediyor. Elinizde olmayan kontrolünüz dışı olaylara karşı kendinizi boşlukta hissedebilirsiniz. Ancak saat 4’den sonra Ay burcunuza geçiyor. Varolan sezgileriniz, psişik güçleriniz yükseliyor. İlişkileriniz konusunda baskıcı ve kontrolcü olabilirsiniz.

 

Yay Burcu 
Ay saat 4’e kadar Terazi burcunda transitine devam ediyor. Son derecelerinde olacağı için sosyal yaşamınız ve arkadaşlıklarınızla ilgili sıkıntılar getirebilir. Saat 4’den sonra Ay Akrep burcuna geçtiğinde sezgileriniz kuvvetleniyor. Psişik ve mistik konular, gizemli ve bilinmeyene olan ilginiz artabilir. Daha şüpheci ve meraklı olabilirsiniz.

 

Oğlak Burcu 
Gün içinde iş ve kariyer konularında kararsız, tereddütte kalacağınız durumlar ortaya çıkabilir, orta yolu bulmakta zorlanabilirsiniz. Akşam üstü saatlerinde Ay Akrep burcuna geçiyor. Sosyal yaşamınızda zorlayıcı, baskıcı, ısrarcı ortam ve kişilerle karşılaşmanız mümkün.

 

Kova Burcu 
Gün içinde fikirler, felsefeler, düşünceler konusunda kararsız, dengesiz durumlarla karşılaşmanız mümkün. Ay akşam üstü Akrep burcuna geçtiğinde iş yaşamınız ve kariyerinizle ilgili konuları gündeme getirebilir. Sezgileriniz, algılarınız güçleniyor. Şüpheci ve meraklı olabilir, araştırma yapmak isteyebilir, gizemli konulara ilgi duyabilirsiniz.

balik-burcu

Balık Burcu 
Ay saat 4’e kadar Terazi burcunun son derecelerinde. Elinizde kalan işleri toparlamakta, ilişkilerinizde dengeyi yakalamada, anlaşma yolları bulmakta zorlanabilirsiniz. Akşam üstü saatlerinde Ay Akrep burcuna geçtiğinde uzaklar ilginizi çekmeye başlayacak. Ancak duygusal olarak rahat olmaktan ziyade şüpheci olabilirsiniz. Tarih ve geçmiş ilginizi çekebilir.