Günlük Burç Yorumları / 10 Mart 2015 Salı

Günlük Burç Yorumları / 10 Mart 2015 Salı - Kadin2.com

Koç Burcu 
Ay Akrep burcunda ilerlerken Jüpiter Mars arasında olumlu bir açı meydana geliyor. Kendinizi harekete hazır hissederken, Akrep burcundaki Ay ile birlikte derin sezgileriniz yükseliyor. Geçmişle ilgili konuları merak edebilir, araştırmak isteyebilirsiniz. İş bitirmek, atılım ve girişimde bulunmak ve başarı elde etmek için güzel bir gün olabilir. Spora başlayabilir, rekabet edebilir, heves ve enerjiyle hareket edebilirsiniz. Her konuda cesur davranabilir, fikir ve düşüncelerinizi mertçe ifade edebilirsiniz. Yurt dışı temaslarda bulunabilir, görüşmeler yapabilirsiniz. Yaratıcılığınızı etkili şekilde vurgulayabilirsiniz.

boga-burcu

Boğa Burcu 
Ay karşı burcunuz Akrep’te ilerlemesini sürdürürken eşiniz veya ortağınızla ilgili konulara eğilmek, araştırmak, düşünmek isteyebilirsiniz. Jüpiter Mars açısı altında ruhsal olarak mücadeleye ve rekabete açıksınız. Zorlayıcı koşulların hakkını verebilir, üstesinden gelebilirsiniz. Yurt dışı görüşmeleriniz dikkat çekici, siz de düşüncelerinizi rahatça ifade etmek için gereken özgüven ve cesareti içsel olarak yakalayabileceksiniz.

İkizler Burcu 
Ay Akrep burcunda ilerlerken işle ilgili zor, derin ve çetrefilli olabilecek konuların üzerine eğilebilirsiniz. Bununla birlikte Jüpiter ve Mars’ın uyumlu açısı ile ticari görüşmeleriniz açısından verimli bir gün yaşayabilirsiniz. Sosyal çevrenizden, arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz. İş bitirmek, atılım ve girişimde bulunmak ve başarı elde etmek için güzel bir gün olabilir. Kısa yolculuklara çıkabilir, haberler alabilirsiniz. Zihinsel olarak oldukça aktif olabilirsiniz. Merakınız, ilgi alanlarınız artıyor. Spora başlayabilir, heves ve enerjiyle hareket edebilirsiniz. Her konuda cesur davranabilir, fikir ve düşüncelerinizi mertçe ifade edebilirsiniz. Yurt dışı temaslarda bulunabilir, görüşmeler yapabilirsiniz. Yaratıcılığınızı etkili şekilde vurgulayabilirsiniz.

Yengeç Burcu 
Ay Akrep burcunda ilerlemesini sürdürürken sezgileriniz, altıncı hissiniz, duyarlılığınız artıyor. Jüpiter Mars üçgen açısını iş bitirmek, atılım ve girişimde bulunmak ve başarı elde etmek için kullanabilirsiniz. Parasal konularda oldukça atak ve girişken davranabilirsiniz. Ticaret için uygun bir gün olabilir. Her konuda cesur davranabilir, fikir ve düşüncelerinizi cömertçe ifade edebilirsiniz. Rahatça rekabete girebilirsiniz. Yurt dışı temaslarda bulunabilir, görüşmeler yapabilirsiniz. Yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı etkili şekilde vurgulayabilirsiniz. Spora başlayabilirsiniz, gereken heves ve enerjiye sahip olacaksınız.

aslan-burcu

Aslan Burcu 
Akrep burcundaki Ay ev ve aile hayatınızla ilgili geçmişi sorgulamanıza neden olabilir, anılarınız canlanabilir, eski resimler, yaşantılar gündeme gelebilir. Jüpiter Mars üçgen açısını iş bitirmek, atılım ve girişimde bulunmak ve başarı elde etmek için kullanabilirsiniz. Kişiliğinizi açıkça ortaya koyabilir, oldukça iddialı ve cesur davranabilirsiniz. Cömert davranabilirsiniz. Fikir ve düşüncelerinizi açık ve net şekilde ortaya koyabilirsiniz. Rahatça rekabete girebilirsiniz. Yurt dışı temaslarda bulunabilir, görüşmeler yapabilirsiniz. Yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı etkili şekilde vurgulayabilirsiniz. Spora başlayabilirsiniz, gereken heves ve enerjiye sahip olacaksınız.

basak-burcu
Başak Burcu
Ay Akrep burcunda ve Jüpiter ve Mars arasında olumlu bir üçgen açı meydana geliyor. Ortaklı gelirlerden, başkalarının kaynaklarının kullanımı, ortak ticaret, miras konuları açısından oldukça aktif ve verimli bir gün yaşayabilirsiniz. Kontrolünüzün olmadığını düşündüğünüz kişilerden, gruplardan, kalabalıklardan, kurumsal ve resmi ortamlardan beklemediğiniz bir destek görebilirsiniz. Bu destek siz farkında olmadan gelebilir. Üzerinizde bir iyilik meleği varmış gibi gelebilir. Gizli kalmış olay ve konular ilginizi çekebilir. Araştırmacı yönünüzü her zamankinden çok hissedebilir, olayların derinine inmek isteyebilirsiniz. Bilinmeyene, psişik konulara ilginiz artabilir. Spiritüel çalışmalar, enerji çalışmaları, meditasyon, yoga yapabilirsiniz. Cesur hareket edebilir, fikir ve düşüncelerinizi korkusuzca ifade edebilirsiniz. Yurt dışı temaslarda bulunabilir, görüşmeler yapabilirsiniz.Yaratıcılığınızı etkili şekilde vurgulayabilirsiniz.

 

Terazi Burcu 
Ay Akrep burcunda ilerlerken parasal konularla uğraşmak durumunda olabilirsiniz. Jüpiter ve Mars arasında meydana gelen olumlu üçgen açıdan yararlanabilirsiniz. Sosyal organizasyonlara, grup çalışmalarına katılabilirsiniz. Arkadaşlarınızdan yardım görebilirsiniz. İkili görüşmeler, anlaşmalar için uygun bir gün olabilir. İş bitirmek, atılım ve girişimde bulunmak ve başarı elde etmek için güzel bir ortam doğabilir. Burcunuzun karakterine de uygun şekilde, yalnız hareket etmekten ziyade birlikteliğe, beraberliğe, danışmaya, fikir almaya her zamankinden çok ihtiyaç duyabilirsiniz. Her konuda cesur davranabilir, fikir ve düşüncelerinizi açıkça ifade edebilirsiniz. Yurt dışı temaslarda bulunabilir, görüşmeler yapabilirsiniz. Yaratıcılığınızı etkili şekilde vurgulayabilirsiniz.

akrep-burcu
Akrep Burcu
Ay burcunuzda ilerliyor. Size oldukça tanıdık olan bu enerjiyi kendinizle ilgili girişim ve konularla ilgili kullanmanız mümkün. Derin sezgileriniz yol gösterici olabilir. İş yaşamınız ve kariyerinizde son derece aktif ve verimli bir gün yaşayabilirsiniz. İş arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz. İş bitirmek, atılım ve girişimde bulunmak ve başarı elde etmek için güzel bir gün olabilir. Hemen her konuda cesur davranabilir, fikir ve düşüncelerinizi açık yüreklilikle ifade edebilirsiniz. Kariyerinizde yeni hedefler belirlemek isteyebilirsiniz. Maceraperest kişiliğiniz öne çıkabilir. Yurt dışı temaslarda bulunabilir, görüşmeler yapabilirsiniz. Yaratıcılığınızı etkili şekilde vurgulayabilirsiniz.
Ay Akrep burcunda ilerlerken rüyalarınız oldukça anlamlı, sezgileriniz oldukça güçlü olabilir. Kişisel gelişim adına oldukça etkili olabilir. Yabancılar, seyahatler, yurt dışı bağlantılar söz konusu olabilir. Ufkunuzu genişletmek, yeni şeyler öğrenmek, öğrendiklerinizi ise yaymak için harekete geçiyorsunuz. Ayrıca iş bitirmek, atılım ve girişimde bulunmak ve başarı elde etmek için güzel bir gün olabilir. Spora başlayabilir, heves ve enerjiyle hareket edebilirsiniz. Her konuda cesur ve korkusuz davranabilirsiniz. Yaratıcılığınızı etkili şekilde vurgulayabilirsiniz.

Oğlak Burcu 
Ay Akrep transiti sosyal çevrenizden güçlü kimseleri karşınıza çıkarabilir. Sezgileriniz artıyor. Jüpiter ve Mars’ın olumlu açısı her şeyden önce kendinizi ruhen daha iyi hissetmenizi sağlayabilir. Sunacağı enerjiyle ve başkalarından da olumlu destek ve kaynak imkanları görerek evinizde güzel değişiklikler yapabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Yabancılarla ilgili konular, yurt dışı temas ve bağlantılar söz konusu olabilir. Ayrıca iş bitirmek, atılım ve girişimde bulunmak ve başarı elde etmek için güzel bir dönem olabilir. Spora başlayabilir, heves ve enerjiyle hareket edebilirsiniz. Her konuda cesur ve korkusuz davranabilirsiniz.

Kova Burcu 
Gündeminizde kariyeriniz ve iş hayatınız var. Güçlü kimselerle karşılaşabilir, derin duygu ve sezgilerle hareket edebilirsiniz. Algılarınız oldukça güçlü. Jüpiter ve Mars’ın üçgen açısıyla sözlerinizde, hareketlerinizde oldukça cesur ve korkusuz olabilirsiniz. İş ve girişimlerinizde oldukça girişken ve atak olabilirsiniz. Ticari görüşmeler açısından oldukça verimli bir olabilir. Rahatça rekabete girebilirsiniz. Yurt dışı temaslarda bulunabilir, görüşmeler yapabilirsiniz. Yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı etkili şekilde vurgulayabilirsiniz. Spora başlayabilirsiniz, gereken heves ve enerjiye sahip olacaksınız.

balik-burcu
Balık Burcu 
Ay sizin gibi bir su burcu olan Akrep’te ilerliyor, algılarınızı, sezgilerinizi ve hassasiyetinizi bir kat daha artırıyor. Fikir, düşünce ve felsefeler üzerine yoğunlaşıp araştırma yapmak isteyebilirsiniz. Yurt dışı temaslarda bulunabilir, görüşmeler yapabilirsiniz. Jüpiter ve Mars’ın olumlu üçgen açısıyla işlerinizi kolayca halledebilir, daha rahat ilerleyebilirsiniz. Her konuda cesur davranabilir, fikir ve düşüncelerinizi cömertçe ifade edebilirsiniz. Rahatça rekabete girebilirsiniz. Yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı etkili şekilde vurgulayabilirsiniz.