Haftalık burç yorumları: 4-11 Mayıs

Haftalık burç yorumları: 4-11 Mayıs

Koç Burcu:

Haftaya 4 Mayıs tarihinde gerçekleşecek Dolunay ile adım atıyorsunuz. Akrep burcunda meydana gelecek bu Dolunay, maddi konuları gündeme getirebilir. Finansal konularda bazı zorluklar yaşamanıza neden olabilir. Kendinizi biraz kederli hissedebilirsiniz. Ayrıca size karşı hisler besleyen birinin sonunda dayanamayıp konuşması da mümkündür. 6 Mayıs tarihinde Güneş maddi bir gelişmenin simgesidir. Mesleki bir gelişme olarak da düşünebilirsiniz. Eğer bir emeklilik planınız yoksa, bugünü gelecek planı için yeni bir adım atmak üzere kullanabilirsiniz. Hafta sonuna doğru iletişim açısından Neptün ve Merkür’ün zorlu enerjileri yüzünden, para ve güven sorunları ortaya çıkabilir. Sizden bilgi gizlendiğiniz, yanıltıcı bilgiler gelebileceğini unutmayın.

Boğa Burcu:

Haftaya 4 Mayıs tarihinde gerçekleşecek Dolunay ile adım atıyorsunuz. Akrep burcunda meydana gelecek bu Dolunay, yoğun duygu gel-gitlerine neden olabilir. Ortaklıklarla ilgili bazı sorunlar gündeme gelebilir. Bir aşk ilişkisi sona erebilir. Yoğunlaştığın ve önem verdiğin bir ilişkinin sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz. 6 Mayıs tarihinde ise, Güneş 1.evinizde ve yeni bir profesyonel fırsat karşınıza çıkabilir. Olumsuzlukları ortadan kaldırmak, hayal kırıklıklarını gidermek ve bunları güce dönüştürmek için bir şans yakalayabilirsiniz. Plüton size destek verecektir. Hafta sonuna doğru ise iletişim açısından zorlu enerjiler var. Para ile ilgili sıkıntılı bir süreç yaşayabilirsiniz.

İkizler Burcu:

Haftaya 4 Mayıs tarihinde gerçekleşecek Dolunay ile adım atıyorsunuz. Akrep burcunda meydana gelecek bu Dolunay, sağlık ve çalışma yaşamımız üzerinde etkisini gösterecektir. İlişki içinde olduğumuz iş arkadaşlarımızın, her şeyi kendi menfaatleri doğrultusunda gerçekleştirmeye çalıştıklarını fark edebilirsiniz. İlişkilerinizi gözlemleyerek neler olduğunu en iyi biçimde anlamaya çalışın. Kendinizi duygusal olarak zorlamamaya çalışın yoksa bağışıklık sisteminiz zayıflayacağı için hastalanabilirsiniz. Çarşamba günü ise, Güneş 12.evinizde güzel bir açı yapıyor. Kendinize zaman ayırmak, kendinizi şımartmak, sevdiğiniz şeyleri yaparak mutlu olmanız için güzel bir gün. Bu günü mutlaka değerlendirin derim. Cumartesi günü ise, Neptün zorlayıcı bir açı yapıyor. İnsanların sizi aldatmasına izin vermeyin. Bir karar vermeniz gerekirse, mutlaka güvendiğiniz kişilerden akıl alın. Yanıltıcı tekliflerle karşılaşabilirsiniz.

Yengeç Burcu:

Haftaya 4 Mayıs tarihinde gerçekleşecek Dolunay ile adım atıyorsunuz. Akrep burcunda meydana gelecek bu Dolunay, ilişkilerde yaşanabilecek problemleri su yüzüne çıkarır. İkili ilişkilerde ve duygusal hayatınızda karşılaşabileceğiniz bazı durumların, tüm açıklığıyla önünüze serilmesi anlamı taşır. Gelecekle ilgili planlarınıza bir bakmanızı ve şu anki durumunuzun o planlara uyup uymadığını gözden geçirmenizi sağlar. 6 Mayıs Çarşamba günü, heyecan verici projelerin başlangıcı olabilir. Gruplar, sosyal çevre ve iş gruplarından gelebilecek güzel bir haber veya oluşuma dahil olabilirsiniz. Aynı zamanda bir aşkın başlaması için de güzel bir gün olacaktır. Cumartesi günü ise enerjiler biraz zorlayıcı görünüyor. Neptün hayal dünyasını simgeliyor. İmkansız şeylerin peşinde koşmayın. Önünüze çıkabilecek teklifler veya hayaller pek gerçekçi değildir.

Aslan Burcu:

Haftaya 4 Mayıs tarihinde gerçekleşecek Dolunay ile adım atıyorsunuz. Akrep burcunda meydana gelecek bu Dolunay, eski yaraların açılması, geçmiş olayların tekrar ortaya çıkması, sağlıkta geçmiş zamanda yaşanan ağrıların yeniden yaşanması gibi olayları gündeme getirebilir. Ancak bu duruma olumlu açıdan bakın. Su yüzüne çıkan olaylar, geçmişte hallolmamış sorunlardır ve şimdi çözüme kavuşturmanız için size bir fırsat sunar. 6 Mayıs Çarşamba günü, kariyer evinizde etkisini gösterecek olan Güneş ve Plüton, oldukça olumlu etkilere sahiptir. Yeteneklerinizi ortaya koymanız, karar alarak kariyerinizi kendi elinize almanız için size güzel bir teşvik sunar. Bugünü değerlendirirken, kariyeriniz odaklı olun derim. Cumartesi günü ise zorlayıcı enerjiler var maalesef. Neptün’ün aldatıcı dünyası yüzünden, kendi kurduğumuz hayallere inanabilir ve sonu olmayan bir hayalin peşine gidebiliriz. Sizi aldatabilecek insanlara karşı da temkinli olun derim.

Başak Burcu:

Haftaya 4 Mayıs tarihinde gerçekleşecek Dolunay ile adım atıyorsunuz. Akrep burcunda meydana gelecek bu Dolunay, sizi iletişim açısından etkiliyor. Çok önemli ve ciddi konuları bugün konuşmamanızı öneririm. Anlatmak istediklerinizi tam olarak anlatamayabilir, yanlış anlaşılabilirsiniz. Ancak geleceğinizi düşünmeniz gerektiğini ve adım atarken iyi plan yapmanız gerektiğini de unutmayın. 6 Mayıs Çarşamba günü ise Güneş ve Plüton güzel bir enerji içerisinde olacaklar. Arkadaşlar, sosyal çevre ve grup etkinlikleri açısından önemli bir şans elde edebilirsiniz. Grup aktivitelerine katılabilir. Orada tanışacağınız yeni insanlar sayesinde, farklı projeler, işler veya sosyal çevre içine girebilirsiniz. Çarşamba günü gelen teklifleri kabul edin ve hayatın içine akın derim. Cumartesi günü ise, zorlayıcı enerjiler gökyüzüne hakim görünüyor. Neptün, çevremizde bizi aldatabilecek, hayalci insanlar olabileceğini gösteriyor. Aile ilişkilerinde ve tüm ikili ilişkilerde daha dikkatli olmalı, her söylenene inanmamalısınız. Sonrasında hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

Terazi Burcu:

Haftaya 4 Mayıs tarihinde gerçekleşecek Dolunay ile adım atıyorsunuz. Akrep burcunda meydana gelecek bu Dolunay, paranıza, eşyalarınıza sahip çıkmanız yönünde hatırlatıcıdır. Gereksiz para harcamamaya, ihtiyacınız olmayan şeyleri satın almamaya dikkat edin. Çok iyi olduğunu düşünerek aldığınız bir şeyin, daha sonra yararsız ve defolu olduğunu görebilirsiniz. İadenin ve değişimin zor olduğu bir şey alabilirsiniz. 6 Mayıs Çarşamba günü ise Günel ve Plüton, çok güzel bir enerjiyle hafta ortasında moral veriyor. Ortak para alanları, eşten gelen para, miras, kredi, borç, yatırım gibi konularda olumlu bir enerjiniz var ve bu alanlarda enerjiler size destek verici. Cumartesi günü ise zorlu görünümlere sahip enerjiler var. Neptün sizi yanı yanıltıcı teklifler ve fikirlerle etkileyebilir. Her teklifi cazip olarak görmeyin. Aklınıza gelen her şeyi hemen uygulamaya geçmeyin. Aldatıcı etkisi olan bir enerjinin etkisinde kalacağınızı bilerek hareket edin.

Akrep Burcu:

4 Mayıs günü burcunuzda gerçekleşecek Dolunay, mesleki konularda üstünüzde oluşan baskıların olduğunu gösteriyor. Çevrenizle içinde bulunduğunuz iletişim, işlerin ve sorumluluklarınızın kişisel imajınız üzerindeki etkisini de simgeliyor. Özel hayatınızdaki iletişime ve gelecek planlarınıza, işinizin getirdiği ilişkilere ve ilişki sorunlarına karşı özeleştirel bir tutum içinde olmanızı gerektiren bir enerjiyle haftaya adım atıyorsunuz. 6 Mayıs Çarşamba günü ise, Plüton ve Güneş’in güzel etkileri biraz nefes alarak rahatlamanızı sağlar. Ortaklıklar ve sözleşmeler açısından olumlu enerjilere sahipsiniz. İyi bir satış sözleşmesi imzalayabilir veya güzel bir enerjiyle kariyer alanında adım atabilirsiniz. Olumlu bir enerji yüzünüzü güldürecektir. Cumartesi günü ise, Neptün’ün aldatıcı etkisine karşı dikkatli olun. Paranıza, cüzdanınıza, özel eşyalarınıza, değerli eşyalarınıza sahip çıkın.

Yay Burcu:

Haftaya 4 Mayıs tarihinde gerçekleşecek Dolunay ile adım atıyorsunuz. Akrep burcunda meydana gelecek bu Dolunay, ruhsal bir karşılılığın habercisidir. Güvensizlik gibi duygular sizi çevreleyebilir. Bazı konularda atmakta, gereken işleri yapmakta ve gündelik işlerinizi sürdürmekte bile endişe duyabilirsiniz. Kendinizi güvende hissetmezsiniz ve bunun adını koymakta sıkıntı yaşarsınız çünkü hislerinizin tam olarak bir açıklaması yoktur. Çarşamba günü ise, Güneş ve Plüton size ışıl ışıl bir gün hediye ediyor. Kendinizi iyi hissedeceğiniz, mutlu olacağınız, işlerinizin yolunda gideceği, iş ortamında güzel zaman geçireceğiniz bir gün sizi bekliyor. Ayrıca Perşembe günü aşk hayatınızda bir ateşlenmenin de olacağını belirteyim. Cumartesi günü ise, zorlayıcı enerjiler var. Neptün’ün aldatan ve hayal aleminden getirdiği tekliflere karşı dikkatli olun. Özellikle duygusal dünyanızı etkileyecek, iyi görünen, çekici ve seksi biriyle karşılaştığınızda, bunun Neptün etkisiyle gelen aldatıcı biri olabileceğini unutmayın.

Oğlak Burcu:

Haftaya 4 Mayıs tarihinde gerçekleşecek Dolunay ile adım atıyorsunuz. Akrep burcunda meydana gelecek bu Dolunay, grup çalışmaları, örgütler, sosyal çevre gibi ekip çalışmalarında etkili olacak bir enerjidir. Karmaşık ve zorlu bir göreve atanmanızı, kalabalık bir ortamda sizi zorlayacak bir işi üstlenmenizi gerektirebilir. İletişimin de zorlu olacağı bu enerji, endişelenmenize enden olabilir. Çarşamba günü ise Plüton ve Güneş, güzel bir etkiyle sizi çevreleyecek. Romantizm ve eğlencenin hüküm süreceği bir günde olacaksınız. Hatta Plüton, hayatınızla ilgili bazı değişiklikler yapmanız için size destek verebilir. Cumartesi günü ise, biraz zorlayıcı enerjiler var. Kendinizi yorgun, sabırsız ve yıpranmış hissedebilirsiniz. Bir alacak meselesi yüzünden bir dostunuz veya sevdiğiniz biriyle tartışabilirsiniz. Haftanın en stresli günü diyebilirim.

Kova Burcu:

Haftaya 4 Mayıs tarihinde gerçekleşecek Dolunay ile adım atıyorsunuz. Akrep burcunda meydana gelecek bu Dolunay, kariyer, mesleki konular, toplumdaki imajınız, terfi, ün gibi alanlarda zorlu bir etkiyi ortaya koyuyor. Bu alanlarda daha önce ertelenmiş, üstü örtülmüş durumları tekrar karşınıza çıkarabilir. Çarşamba günü ise Güneş ve Plüton ile profesyonel hayatın içinden güzel bir destek geliyor. Oldukça işlevsel ve güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Ayrıca aşk gezegeni de iş başında, bekar Kovalar için, biriyle tanışmak için şans kapısı aralanıyor. Bu duygusal enerji sizi dinginleştirecek ve parlaklık katacaktır. Cumartesi günü gökyüzünde zorlayıcı etkiler var. Sizi yanılgıya sürükleyebilecek insanlarla karşılaştırabilir. Hemen karar vermekten, yargılamaktan, acele etmekten kaçının derim. İnsanların her söylediğinin doğru olduğunu düşünerek karar vermeyin.

Balık Burcu:

Haftaya 4 Mayıs tarihinde gerçekleşecek Dolunay ile adım atıyorsunuz. Akrep burcunda meydana gelecek bu Dolunay, oldukça kafa karıştırıcı etkilere sahip. Duygusal konularda bazı dalgalanmalar yaşamanıza, ayrıca insanlar hakkında fikirlerinizin değişim göstermesine neden olabilir. Bir adım atmadan önce iyi düşünün, hırsınızın etkisinde kalmayın. Olayları her yönüyle ele almaya çalışın. 6 Mayıs Çarşamba günü ise Güneş Plüton etkisi, yüzünüzü güldürüyor. Yeni bir proje teklifi, iş görüşmesi, kariyer açısından gelişme gösterecek tekliflere açıksınız. Perşembe günü sevgi ve romantizm odaklı geçebilir. Cumartesi günü ise oldukça zorlayıcı enerjiler var. Parasal konular, mülkle ilgili konular, sizi yanıltabilir. Neptün’ün etkisine kapılıp, karar almayın. Konuları başka bir gün değerlendirmek üzere erteleyin derim.