Hangi burç hangi hediyeyi sever?

Hangi burç hangi hediyeyi sever? - Kadin2.com

Hangi burç hangi hediyeyi sever? İşte İpuçları…
Hediye alırken burcunu bilmeniz yeter. 

Koç Burcu

koc-burcu

Koç Burcu, sabırsız ve macerayı sever bir karaktere sahiptir. Hediyeyi hemen kullanmak isterler. Erkekler için kırmızı, sarı veya beyaz renklerde spor elbiseler, tişört veya dar kesim gömlekler, sportif malzemeler, spor müsabakası biletleri, arabasına uygun aksesuarlar, şık bir cüzdan ya da çanta alın; çok hoşuna gidecektir. Koç kadınına makyaj malzemeleri, nadir bulunan parfümler, kırmızı veya turuncu elbiseler, küpeler, renkli aksesuarlar ve mutlaka sarı çiçekler hediye edin.

İkizler Burcu

ikizler
İkizler, renkli şeylerden hoşlanır ve hiç büyümezler. Onlara çocuksu hediyeler almanız gerekir. Bu burcun erkeklerine oyun, çizgi roman veya bilgisayar oyunları alabilirsiniz. Renkli kıyafetlerden hoşlanırlar, kitaplara bayılırlar. Kadınlar için ise, rengarenk çiçeklerden oluşan bir buket veya orjinal bir takı hazırlatabilirsiniz. Eğlenmeyi sevdikleri için, bir parti biletine bayılacaklardır.

Yengeç Burcu

yengec
Duygusal olan yengeç burcu, evine düşkündür. Onlara saklayabilecekleri albümler, evine uygun aksesuarlar alın. Yengeç erkeği maket, fotoğraf makinesi veya klasik bir filme bayılacaktır. Yengeç kadını ise, iç çamaşırlara bayılır. Romantik bir şamdan veya bir buket gül ve yanında bir takı setine hayır diyemeyecektir.

Aslan Burcu

aslan
Gösterişe düşkün aslanlara, övünebilecekleri hediyeler almanız gerek. Aslan erkeği kaliteli bir saatten, deri çantadan ve kaliteli bir kalemden çok hoşlanacaktır. Aslan kadını için, pırlanta yüzük kesinlikle en iyi seçimdir. Kristal ev aksesuarları veya pahalı bir parfüm, onu mutlu edecektir.

Başak Burcu

basak
Doğalı çok seven başak burcu, pratik ve kullanışlı ama ince düşünülmüş hediyeleri severler. Sağlığına düşkün başak erkeğine, bir spor salonu üyeliği hediye edilebilir. Limon esanslı hafif bir parfümü de çok sevecektir. Başak kadını, antika eşya ya da şık bir bibloya bayılacaktır.

Terazi Burcu

terazi
Onlar için önemli olan, hatırlanmaktır. Hediyenizi hoş bir ambalajla verin yeterlidir. Terazi erkeklerine zarif bir kravat, elit bir kalem veya sevdiği bir müzik albümü almak yerinde olacaktır. Terazi kadınına sürpriz bir yemek daveti ya da zarif takılar hediye edebilirsiniz.

Akrep Burcu

akrep
İnsanlara çok değer verdikleri için, sevdiklerinden mutlaka hediye beklerler. İpek gömleği seven Akrep erkeği, akvaryumlardan da çok hoşlanır. Akrep kadını, kendisine değer verilmesinden hoşlanır. Onun için hazırlanmış bir parti, el emeği aksesuarlar ve trend giysiler doğru seçimlerdir.

Yay Burcu

yay
Seyahatten hoşlanan yaylara en uygun hediye, bir seyahat biletidir. Erkeklere seyahatte kullanabilecekleri aksesuarlar, şaka oyunları ve koyu mavi spor elbiseler alınabilir. Yay kadını için ise ,felsefe ve kişisel gelişim kitapları, etnik takılar ve şık bir valiz alabilirsiniz.

Oğlak Burcu

oglak
Oğlaklar, iş kolik ve ciddidirler. Oğlak erkeklere klasik ve deri giyecekler, siyah deri aksesuarlar ve şık büro araçlarını severler. Oğlak kadını için ise markalı kıyafetler, tek taş yüzük, kolye ve takı setleri ile çanta ve ajanda alınabilir.

Kova Burcu

kova
Kovalar, orjinal ve modern eşyaları severler. Bir kova erkeği için en uygun hediye, müzik aletleri ve elektronik eşyalardır. Zeka oyunlarından da çok hoşlanırlar. Kova kadını için de en uygun hediye mp3 çalar, teleskop, film ve elektronik ev eşyaları olacaktır

Balık Burcu
balik-burcu

Romantik balık erkeği için sanat eserleri, sevdikleri bir müzik albümü ya da kişisel bakım setleri en uygun hediyelerken, şehvetli balık kadını için iç çamaşırları, tütsüler, havalı biblolar ve güzellik ürünleri doğru seçim olacaktır.