Polat Alemdar’ın eski yengesi Bu Tarz Benim’de

Polat Alemdar'ın eski yengesi Bu Tarz Benim'de - Kadin2.com

Kurtlar Vadisi’nin Polat Alemdar’ı Necati Şaşmaz’ın eski yengesi Nazlı Hamarat, Bu Tarz Benim yarışmasına katıldı

bu tarz benim nazlı hamarat

bu tarz benim nazlı hamarat

TV 8’de yayınlanan Bu Tarz Benim yarışması bu hafta ilginç bir isimle şaşırttı. Kurtlar Vadisi’nin Polat Alemdar’ı Necati Şaşmaz’ın eski yengesi Nazlı Hamarat, Bu Tarz Benim yarışmasına katıldı.

Bu Tarz Benim başladı

Bu Tarz Benim yarışmasının 2. sezonunda en dikkat çeken isimlerden biri Nazlı Hamarat oldu. Güzelliği ve sesiyle Nazlı Hamarat, yarışmanın son bölümünde 60 bin liralık elbisesi ile jüriyi ve seyircileri şaşırttı.

Nazlı Hamarat

Nazlı Hamarat

Nazlı Hamarat kimdir?

Peki Nazlı Hamarat kimdir? Nazlı Hamarat, Şaşmaz ailesinin eski gelini idi ve 2011 yılında 24 saat bir parçaya imza atmıştı. 1988 doğumlu olan Nazlı Hamarat 26 yaşındadır. Kendisi Ege üniversitesi radyo, sinema ve televizyon bölümünden mezundur.

Bu Tarz Benim yarışmasının zengin kızlarından biri olan Nazlı Hamarat ‘ın olaylı bir evlilik geçmişi bulunuyor. Nazlı Hamarat ve Emir Şaşmaz evlilikleri sırasında bir çok kez magazin medyasına haber olmuşlar. Nazlı Hamarat ‘ın 40 bin dolarlık yüzüğüyle jet ski yapması da bir çok gazetede yer bulmuştu.

Bu Tarz Benim

Bu Tarz Benim

Nazlı Hamarat spikerlik denemelerinde başarıya ulaşamayınca şansını şarkıcılıkta da denemiş bir isim. Pitbull ile düet yapacağım iddiası ile bir dönem ortaya çıkmıştı. Son dönemde Moda ve tasarım konularına merak saran Nazlı Hamarat , Bu Tarz Benim yarışmasına kürk konseptli kendi tasarımı olan kıyafetle katılmıştı.
‘Bu Tarz Benim’ yarışmacılarından Nazlı Hamarat, Kurtlar Vadisi dizisinin yıldızı Necati Şaşmaz’ın kardeşi Emir Şaşmaz’ın eski eşi çıktı.