Kadınlar ve erkeklerin cinsel fantezileri

seks-fantezileri

Seks fantezileri…  Peki, hiç bugüne kadar cinsel fantezilerinizin normal olup olmadığını düşündünüz mü? İşte dikkat etmeniz gerekenler;

Seks fantezileri…  

Fantezilerin, seks yaşamına etkis06inin büyük olduğunu her fırsatta söylüyor uzmanlar. Peki, hiç bugüne kadar cinsel fantezilerinizin normal olup olmadığını düşündünüz mü? Kanada’da yapılan araştırma sonucu sizi çok şaşırtacak.Kadınlar ve erkeklerin cinsel fantezilere bakışını ortaya koymak için yapılan ankete 1500 kadın ve erkek katıldı. Her iki gruba da cinsel fantezileri ve yatakta nelerden hoşlandıkları hakkında birbirinden farklı soru soruldu. Araştırma sonucunda ise erkeklerin daha çok evlilik dışı ya da iki kadınla birlikte olmak gibi fantezilerden hoşlandıkları, kadınların ise gerçek hayattan çok uzak olmayan normal fantezilerden yana oldukları ortaya çıktı.

Seks fantezileri

Araştırmanın genel sonucuna bakıldığında ise;

Erkeklerin cinsel fantezilerinin kadınlara göre daha canlı olduğu,

Kadınların ‘cinsel sapıklık’ ile ‘gerçek fazntezilerin’ ayrımını çok fazla yapamadığı,

Erkekler, fantezilerinin gerçek olmalarını istediği,

Kadınların yalnızca partnerleriyle ilgili fantezileri olduğu, erkeklerin ise evlilik dışı hayallar kurduğu ortaya çıktı.Kadınların ve erkeklerin cinsel fantezileri birbirilerinden çok farklı görünüyor.