Sevdiği seks pozisyonu erkek hakkında ipuçlarını verir…

Sevdiği seks pozisyonu erkek hakkında ipuçlarını verir…

Yataktaki klasik hareketlerine bakarak bir erkek hakkında pek çok şey söyleyebilirsiniz.Arada yatakta diğer pozisyonları deneyebilir ama en iyi orgazma ulaşmasını sağlayan en sevdiği seks pozisyonunu tercih eder. İşte, pozisyonların anlamı şöyledir:

 

Misyoner
Herkesin seks pozisyonlarını öğrenmeye başladığı pozisyondur. Her zaman en çok tercih edilen pozisyonlardan biridir. Romantik komedilerde de en çok görülen seks şeklidir. Misoner pozisyonunu seven erkekler aşkta şefkat ve karşılıklı iletişim ister. Bu pozisyonda kontrol erkekte olduğu için bu erkekler olaylara yön vermeyi seven kişilerdir. Ayrıca kadının ne kadar haz aldığını görmeyi de sever. Bu erkekler eşlerine ve görevlerine sadıktır.

 

Köpek stili
Bunun, erkeklerden yapması beklenen bir pozisyon olduğuna dair bir inanış vardır. Hiç şüphe yok ki Köpek stilini sevmeyen erkek yoktur. Ama sürekli bunu tercih eden kişiler pek romantik kabul edilmez ve denemeyi severler. Bu erkekler, özgürlüklerine düşkün olup yakınlaşmadan kaçınırlar. İşlerini, bildikleri yollardan yapmayı isterler.

 

Kadın üstte
Bu pozisyonun pek çok şekli vardır ve bunlar kadına bağlıdır. Çünkü bu pozisyonda hareketlerin çoğunu yönlendiren kadındır. Bu pozisyonu seven erkekler itaatkârdırlar ancak bu, ilişkide zayıf kişi oldukları anlamına gelmez. Baskın bir role bürünebilirler (sadece kendilerini bu şekilde hissettikleri zaman). Aksi takdirde, kadının kontrolü ele almasından mutludurlar. Kısacası, bu erkekler kadını memnun etmek için çok fazla şey denemeyi sevmezler. Kadının onları memnun etmesini isterler ve tembeldirler.

 

Kaşık
Bu erkekler yatakta aksiyonu, romantizmi ve yakınlığı sever. Bu erkeklerin yumuşak bir tarafı vardır ve kadını memnun etmekte isteklidirler. Sarılmayı severler, aşk arayışındadırlar ve eşlerinin ilgisini isterler.

 

Ayakta
Duvarın veya lavabonun önünde ya da duşta ayakta uygulanan bu pozisyon haylaz erkekler içindir. Sıradan olan şeyleri sevmezler; yaşamda ve elbette seks hayatlarında macera düşkünüdürler. Kolayca sıkılırlar ve heyecan için sürekli yeni yollar ararlar.