Sienna Miller ve Kızı Kışa Damga Vurdu

Amerikalı 34 yaşındaki güzel aktris Sienna Miller, ünlüler modasına damgasını vuran isimlerden biri… Güzeller güzeli Sienna Miller ve dört yaşındaki kızı Marlowe, New York’ta kameralara yakalandı.

ABD’nin soğuğundan korunan Sienna Miller ve Kızı Marlowe, kış sezonunu en keyifli ve en konforlu geçirenlerden ünlülerden biri durumunda… Sienna Miller’ın sıcacık sonbahar stilini 4 yaşındaki kızı Marlowe’a da aşılamış görünüyor. Sienna Miller ve kızı Marlowe, ABD’nin soğuk havasına karşı tercih ettikleri sıcak tutan birbirinden karakterli paltoları ile kış sezonun en tatlı ikilisi oldu.

Sienna Miller, tercih ettikleri Retro güneş gözlükleri ve Adidas Stan Smith’leri ile nostaljiyi sportif detaylarla süslemiş görünüyor. Güzel oyuncu kızı Miller, kızı Marlowe için de hiç bir ayrıntıyı unutmamış. Dört yaşındaki Marlowe de geleceğin stil ikonu olacağını doğduğu günden beri olan Beyonce – Jay-Z çiftinin kızları Blue Ivy ve Kim Kardashian ile Kanye West’tin ilk çocuğu olan North West ile yarışacak gibi…