Sömerstr Fest 15!

Okul döneminin yarısını atlatmanın, şerefine bir eğlence patlatmaya hazır olun. Bu yıl ikincisinin düzenlendiği Sömestr Fest’de Duman, Oğuzhan Koç ve Yok Öyle Kararlı Şeyler ile sömetr bitişini kutluyoruz.

sömestr fest

sömestr fest

“Tatil de geldi geçti, hiç bi’ şey anlamadık” demek, ruhu boşluğa sürükler; oysa evren boşluk kabul etmez! Gençlik enerjisini beraberinde getirip festivale gelen istisnasız tüm katılımcılara festival anısı hediye eden, sömestrin en keyifli günü, 24 Ocak’ta santralistanbul’da gerçekleşecek.
yok öyle karakarlı şeyler. Bu yıl ikincisinin düzenlendiği okulların ara tatilleri olan sömestr zamanı gerçekleşen Sömestr Fest 2015, bu yılda eğlence aktiviteleriyle dolu olacak. Kapı açılışının 13:00’de açılacağı festivalde ünlü Vine fonemenleri, Cosplay Kahramanları, Duman, Oğuzhan Koç ve Yok Öyle Kararlı Şeyler konserlerinin yanı sıra Jiroskop, Rodeo, Skate Park, Langırt, Playstation ve Dev Jenga eğlence oyunları gerçekleşecek.

Sömestr Band Sahnesi’nde Liseliler Yarışıyor

Liseler arası müzik yarışması ile gençler müzik yeteneklerini konuşturuyor. Sahne önünde izledikleri sanatçıların sahnelerini ele geçirerek Sömestr repertuvarını oluşturuyor ve sıkı bir yarışa başlıyorlar. Stresin azalsın adrenalinin artsın! sloganıyla Sömestr fest’in en çekişmeli, sahne korkusunu yerle bir eden yarışması Sömestr Band de yeteneğine güvenen gençler mikrofonu alıyor. Bu eğlenceli yarışa ortak olmak isteyenler Sömestr Fest’in www.somestrfest.com adresinden başvurularını yapabilirler.

Sömerstr Fest 2015 Konserler
13:00-15:00: DJ Set
14:00-17:00 Sömestr Band Sahnesi / Liselerarası Müzik Yarışması
15:00-16:00: Yok Öyle Kararlı Şeyler
16:00-17:00: Vine Sahnesi / Doğa Konakoğlu, Halil Söyletmez, Ahmet Elbistanlı, Barbaros Dikmen, Emre Mutlu
17:30-19:00: Oğuzhan Koç
20:00-23:00: Duman
* 12 Ocak’ta bilet fiyatı yükselecektir.