Somon DNA’sı ile 9 yaş gençleşin

Somon DNA'sı  ile 9 yaş gençleşin - Kadin2.com

Somon DNA’sı ile 9 yaş gençleşin. Botoksa gerek kalmadan cildi gençleştirmek artık elinizde. İşte cildinizi nasıl yenileyeceğinizin sırları..

İtalya’dan sonra Türkiye’ye gelen somon DNA’sı, ciltteki yaşlanmaya bağlı lekelere, sarkmalara ve kırışıklıklara karşı, en etkili yaşlanma karşıtı yöntem olma özelliği taşıyor. Özellikle dekolte, göğüs ve boyun bölgelerinde etkili olan aşı, cerrahi müdahaleye gerek kalmadan sarkmaları toparlıyor.Stres, sigara ve güneş ışığı gibi dış etkenlerin yaşlanmayı hızlandırmasıyla oluşan ciltteki kırışıklık, sarkma, yıpranma ve yüz germe ameliyatlarına gerek kalmadan ortadan kalkıyor, cildi gençleştiriyor.

somon DNA'sı

Somon DNA’sı uygulamasının acısız ve ağrısız gerçekleştirildiğini belirten Estetik Uzmanı ve Güzellik Koçu Meltem Şarkışlalı, “Bu gençlik aşısı ile zamanı 9 yıl geriye alabilir, yüzdeki deformasyon ve sarkmaları ameliyatsız toparlayabilirsiniz” diyor.Somon DNA’sı, botoksun pabucunu dama attı.

Botoksa gerek kalmadan cildi gençleştirme iddiasıyla Türkiye’de başlanan uygulama, kadınların en büyük problemlerinden kaz ayakları ve gıdı kırışıklığı, sarkmaları yok ediyor, cildin yenilenmesini sağlıyor.

somon DNA'sı

Derideki hücrelerin kendilerini yenileme ve onarma yeteneği, somon DNA’sıyla aktive edilerek, yaşlanma belirtileri ortadan kalkıyor.

Bu tedavi  İtalya’da Dr. Maurizio Cavalli ve ekibinin uyguladığı, anti-aging yöntemler arasında en çok tercih edilen uygulama olarak biliniyor.