Tayt ile şık kombinler nasıl yapılır?

Tayt modelleri ile şık kombinler nasıl yapılır?

Tayt her kadının dolabında mutlaka birkaç tane olan basic parçalardan biridir. Ancak yine birçok kadın bu hayat kurtaran parçayı yanlış kullanıyor. Peki tayt nasıl kombinlenir?

 

Tayt topuklu ayakkabı ile nasıl kombinlenir?

Toplantı ya da bir partiye giderken de tayt giyebilirsiniz. Önemli olan onu hangi parçalarla kombinlediğinizdir. İş toplantısına gidiyorsanız ipek bir gömlek ve blazer bir ceket ile harika bir görünüm elde edebilirsiniz. Partiye ya da bir kutlamaya giderken de tayt ve topuklu ayakkabının üzerine basic bir tişört ve kimono ile parti stiliniz tamam!

Tayt spor ayakkabı ile nasıl kombinlenir?

Tayta en yakışan parça spor ayakkabı! Spor ayakkabıların mevsimsiz oluşu da artısı tabii! Nasıl kombinleyeceğinize gelince… Spor ayakkabı ile kombinleyeceksiniz diye illa ki her parçanız spor olacak diye bir kural yok. Düz renk bir gömlek ve şık bir ceketle de harika bir stil yaratabilirsiniz. Baskılı tişört ve gizli topuklu sneaker ile günlük bir kombin yapabilirsiniz.

Tayt uzun çizme ile nasıl kombinlenir? 

Uzun çizmeler genellikle sonbahar ve kış aylarında tercih ediliyor. Uzun bacaklı kadınlara daha çok yakıştığını düşündüğüm bu ikili kazak ve salaş üstler ile harika uyum sağlıyor.