Uyku güzellik maskesini hiç denediniz mi?

Uyku güzellik maskesini hiç denediniz mi? - Kadin2.com

Yüz maskeleri cildinizin güzelleştirilmesinde harikalar yaratabilir. Ancak insanlar bu günlerde o kadar meşgul ki yüz maskelerini denemek için zaman bulamıyorlar. Bütün bu tembel ve yoğun insanlar için “uyku güzellik maskeleri” vardır. Evet, yüzünüzü gece temizledikten sonra maskeyi uyguluyorsunuz ve uyuyorsunuz. Ve sabahları sağlam ve parlak bir cilt ile uyanıyorsunuz.

Uyku güzellik maskesi nedir?

Yeşil çay son derece yatıştırıcıdır ve cilt yağının dengelenmesine yardımcı olur. Yeşil çayın patates suyu ile karıştırılması, aşırı yağ kontrolünün yanı sıra pigmentli cilt, lekeler ve pürüzlü cilt tonunu hedefleyen çok güzel bir maskedir.

Uyku güzellik maskesi nasıl yapılır?

1-2 yeşil çay poşetini 10 dakika kadar demleyin ve suyunu bir kenara bırakın. Su soğuyunca, iki yemek kaşığı alıp bir kapta eşit miktarda patates suyu ilave edin. İkisini de karıştırın ve koyu halkaları aydınlatmak için yüzünüze, boynunuza ve göz bölgenize bir pamuklu çubuk kullanarak uygulayın. Gece bu şekilde uyuyabilirsiniz. Sabaha kadar cildiniz kendini temizleyip yenileyecektir. Bu çok iyi ve etkili bir cilt temizleme maskesidir.