Yağmur Sarıoğlu ve Kerimcan Durmaz sosyal medyayı salladı

Yağmur Sarıoğlu ve Kerimcan Durmaz yayınladıkları video ile sosyal medyada olay oldular.

Yağmur Sarıoğlu ve Kerimcan Durmaz

Sosyal medyada 1 milyon kişi tarafından takip edilen yaz partileri, dans figürleri ve DJ şovlarıyla dikkatleri üzerine çeken, eğlenceli videolarıyla da herkesin yakından takip ettiği Kerimcan Durmaz, Sabri Sarıoğlu’nun eşi Yağmur Sarıoğlu ile yaptığı paylaşımda 270 kilometre hıza ulaşınca hayranlarını korkuttu.Galatasaraylı Sabri Sarıoğlu’nun eşi Yağmur Sarıoğlu resmen hız tutkunu çıktı. Geçtiğimiz aylarda eşi tarafından hediye edilen Lamborghini marka araçla ile otobanda 270 kilometre hız yapan Yağmur, Kerimcan Durmaz’la birlikte sosyal medyayı salladı.

Yağmur Sarıoğlu hız denemesi yaptı

Pilotluk eğitimi alarak özel bir havayolu şirketinde işe başlayan Yağmur Sarıoğlu, marka spor otomobilleri ve motosikletiyle zaman zaman gündeme geliyor. Yağmur Sarıoğlu bu kez havada yaşadığı hız deneyimini yerde deneyince ortaya bu görüntüler çıktı.

Kerimcan’ın ‘Yağmur, korkuyorum’ çığlıkları

Yakın arkadaşı Kerimcan Durmaz ‘la birlikte Çeşme-İzmir otobanına çıkan Yağmur Sarıoğlu tam 270 kilometre hıza çıktı. Bu denemesini Snapchat’ten yayınlayan Kerimcan’ın ‘Yağmur, korkuyorum’ çığlıkları büyük yankı uyandırdı.