Yeni Trend ‘Gömleği Ters Giyme’

Yeni Trend 'Gömleği Ters Giyme' - Kadin2.com

Gömlekler hemen hepimizin dolabının vazgeçilmez kıyafetlerinden biridir. Değişen moda ile birlikte gömlek modası da farklı tarz ve modeller ile karşımıza çıkıyor.Gömleği ters giyme trendi yıla damga vuracak gömlek modelleri dışında en önemli trend.Ancak ön yargılı olmamanızı öneririm. Zira gömlekler ile başlayan bu ters giyme trendi kazaklara, hırkalara da sıçrayacak.Gömleği ters giyme trendi sayesinde hem farklı bir tarz yaratmış olursunuz hem de şık bir görüntü aslında.

Gömlekleri önden bağlama, çaprazlama bağlama gibi pek çok farklı kullanımına moda içerisinde şimdiye kadar şahit olmuştuk. İşte bunların arasına ekleyebileceğiniz yeni bir trend çıkmış oldu.Bu trende ayak uydurmanın bir kaç farklı yolu var aslında.

 

Blogger’lar sokak stillerine bu trendi adapte ederken genellikle 2 şekli tercih ediyorlar. Bu şekillerde amaç aslında aynı zamanda bir sırt dekoltesi de yaratmak. Bu yüzden gömleği ters giydikten sonra ya uçlarını sırttan bağlıyorlar ya da aşağıdan veya yukarıdan tek düğmesini ilikliyorlar. Her üç halde de aslında sırtta bir V dekolte elde ediliyor. Günlük kullanım için uygulamanın pek kolay olmadığını düşündüğüm bu şekilleri gece dışarı çıkarken asi ama feminen bir tarz yaratmak adına kullanabilirsiniz.