• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Yoğurt yiyerek günde yarım kilo verin

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Yoğurt yiyerek günde yarım kilo verin

Yaz yaklaşıyor, sizi de zayıflama telaşı sardı mı? O halde, göbek ve basendeki yağlardan kurtulmak için günde yarım kilo verdiren yoğurt kürü tarifinden faydalanabilirsiniz.

Deneyenlerin memnun kaldığı yoğurt kürü, haftada 2 defa kullanılıyor ve ayda 4 kiloya kadar vermenizi sağlıyor. Aşağıda, bizim yaptığımız ve mutfak masasına çektiğimiz yoğurt kürünü görebilirsiniz; iyi ki bu tarifi biliyoruz, resmen formumuzu ona borçluyuz!

Malzemeler:

1 kase yoğurt (tam veya yağlı olabilir fark etmez)

Yarım çay kaşığı toz tarçın

Yarım çay kaşığı toz zencefil

Yarım çay kaşığı toz zerdeçal

Hazırlanışı:

Tüm malzemeleri kasede karıştırın. Uyumadan 3-4 saat önce yiyin. Sabah uyandığınızda karnınızdaki şişkinliğin azaldığını, tartıda yarım kiloya kadar eksildiğinizi göreceksiniz.
Önemli bilgiler:

Yoğurt kürünü haftada sadece 2 kez yapmalısınız, daha fazlası yan etkiye sebep olur.

Yoğurt kürünü yaptığınız gün en az 30 dakika yürüyüş yapın, metabolizmanız hızlansın ve böylece daha çok yağ yakabilirsiniz.

Zencefil, zerdeçal, ve tarçını tepeleme değil, silme kaşık ölçüsüyle kullanacaksınız. Aman, çok zayıflayayım diye fazla fazla eklemeyin, tarifte verdiğimiz ölçüye sadık kalın.

Yoğurt kürü yaptığınız gün mutlaka 2 litre su için. Aslında, sağlıklı yaşamak isteyen her insan günde 2 litre su içmelidir.